Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 153
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
u 12 godina izvukli 30 milijuna kuna
Povratak na članak

Stečajna upraviteljica koja je pomagala sucu Kovačiću jako voli luksuz

Kako se sumnja, sucu Kovačiću pomagali su njegova stručna savjetnica Aleksandra Mažić, te stečajni upravitelji Branko Petanjek i Iva Petanjek, inače otac i kći koji su također uhićeni

Komentari 29

PA
Pahor
15:43 19.02.2021.

I onda se netko kao cudi kad tip u Sibeniku poludi i rokne sutkinju. Cudno da toga nema i vise

VL
RO
roland
15:51 19.02.2021.

Skretala je pozornost na sebe! Ljudi nisu slijepi i glupi, a onda čuđenje kada miran poslovni poduzetnik uzme kineski kalašnjikov i poroka četiri osobe.

VL
AN
ANTIFA
15:38 19.02.2021.

iskompleksirana malograđanka

VL
Avatar Bongozg
Bongozg
16:14 19.02.2021.

Odbijam vjerovati da su svi ovi procesi pokrenuti, odnosno izvadjeni iz ladice, jer je onaj u Šibeniku pukao i napravio sto je napravio

VL
RO
roland
15:53 19.02.2021.

Ova će u istrazi biti još 20-tak dana, a onda slijede Maldivi i Sejšeli! Maznula je dovoljno da se nakon Remetinca počasti nekim dalekim putovanjem.

VL
SP
speed208
16:04 19.02.2021.

hm za ovakve je jedan okvir malo.....zavezat je za devu pa vuci po kaldrmi je bolja opcija

VL
MA
Maloni
17:00 19.02.2021.

Takva ponašanja, makinacije, malverzacije, lopovluk, mito, korupcija.... dolaze iz obitelji! Sve je to stvar odgoja i onog sto smo kao dijeca gledali u našoj obitelji Osobno, kad sam i imao mogućnost nešto “zamračiti” to nisam učinio u prvom redu zbogg obitelji, poštovanja prema roditeljima. Ovdije su svi isti, od čukundeda do male bebe.

VL
MA
Maloni
17:02 19.02.2021.

Kako izgleda i treba joj puno šminke, budnica, roba od marke! Ni za bicikl nasloniti nije!

VL
AE
a e
15:33 19.02.2021.

A koja je od ove dvi na slici....

VL
DU
Deleted user
16:40 19.02.2021.

Sramotno je da se određenoj kasti omogućava luksuz dok svi ostali propadaju. Na svaki novi BMW je hrpa ljudi koji nemaju za automobil ili imaju automobil Golf dvicu.

VL
DU
Dudek
17:56 19.02.2021.

Narode spasi mo se! Obnovimo GOLI OTOK! Finaciska uprava nad velikim KUMOVIMA ZAKAZALA -ili suradjje snjima. Ako za 12 godina niko nije imao uvid u poslovanje lopova.Znamo u kakvoj smo ŽABOKREČINI!

VL
ZA
zagabria5
19:59 19.02.2021.

Balkanski stil, neuko i sirovo bez prikrivanja tragova. Valjda su mislili da ih neće uhvatiti pa i ne treba prikrivati. Dovoljno govori o intelektualnom kapacitetu Balkana i zašto smo tu gdje jesmo. Samo je Tito znao sa nama na Balkanu.

VL
JO
josmalopanestalo
19:57 19.02.2021.

čudno, nitko ne pita za pokradenu lovu i kad se bu vratila

VL
DU
Deleted user
17:45 19.02.2021.

Da smo normalna država, ovakve stvari se ne bi događale. Onda kad smo već nenormalna država izvršio stečaj stečajnih upravitelja koji su dugotrajnim postupcima pokrali imovinu i obogatili se, gurnuvši pola države u provaliju. Ili čekamo sljedeće slučajeve A la Šibenik. Suđenje organizirati u tv prijenosu uživo, tako da se i korumpirani suci zamisle.

VL
Avatar Sarmagedon
Sarmagedon
19:58 19.02.2021.

Ona je zapravo sitna riba , koliko su tek drugi uzeli , zato nema stana ili kuce u Zagrebu ili na moru po jeftinoj cijeni , sve su pokupovali , a na zimmer frei ne placa se porez , to su si nastimali , svagdje u svijetu postoji porez na nekretninu osim kod nas , tu je normalno imat vilu s bazenom i deset apartmana i jos od drzave uzet poticaj za gradnju bazena ??, i ne platit nikakav porez

VL
MA
Marsal
19:25 19.02.2021.

Ima jedna poslovica koja kaže: dok kapa dobro je, kad počne curiti bježi od toga. Ali to važi za normalne ljude.

VL
JO
josmalopanestalo
20:00 19.02.2021.

nitko ne vidi da svi javni bilježnici i stečajni upravitelji imaju najblindiranija vrata i prozore koji su zmišljeni do sada

VL
LU
LukasNola
23:33 19.02.2021.

Ko zna di vreba neki Koloper

VL
FB
fbedekovic963
15:12 20.02.2021.

Interesantno će biti pratit kako će taj slučaj završit. Međutim nejasno mi je kako je moglo toliko godina da ta pljačka traje.Zamislit se treba i za one koji su najviše nastradali,a to su zaposlenici i njihove obitelji.Koliko je tu ljudskih tragedija ,koliko je djece bez ispunjenih želja i sudbina ,koliko je tu propalih brakova.Ukratko rečeno metak bi bio jedino rješenje za cijelu ekipu ,ali kako se to dešava u Hrvatskoj bit će, pojeo vuk magarac.

VL
TM
tonkica.matejas
12:12 20.02.2021.

Nema nijednog u HR koji nije stekao malv.stećaja,svi oni izvukli milione iz poduzeća koja su poslije rata otiska pod stecaj_privatizaciju,radnici na ulice. bez otpremnina,a ulagali u poduzeća svoj novac.Nikom ništa-pojeo vuk magare

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.