Status odgojitelja neće puniti rađaonice
Parcijalne demografske mjere stranaka neće dati rezultate. Danas treba potaknuti mlade da se odluče i na prvo dijete
Komentari 4
Kako se prema Pilarovu barometru hrvatskog društva iz Hrvatske najviše iseljavaju mladi u dobi od 30 do 40 godina, da citiram tekst, a drzavu zivo zaboli za one iznad 30, jer im ne pomaze, vec tamo izvodi nesto dolje na dvije godine.... A ti znaju imati i djecu, tako da... Kako godine budu isle biti ce sve manje stanovnika i to ubrzano...
Status majke odgajateljice je stara predizborna laz,odavno su tu maglu prodavali i opet izvlace svoje smece iz kontejnera.Hdz nije sposoban smislit plan za jedan dan,a di ce program za cili mandat.Toksicni su,losi za narod i drzavu.
U pravu je prof. Akrap: "Danas treba potaknuti mlade da se odluče i na prvo dijete, a za to je nužno osigurati im egzistenciju, posao, da imaju krov nad glavom za koji bi im država trebala subvencionirati kamate na kredite i usto nuditi financijske potpore za drugo, treće dijete..., ulagati u javne servise za djecu vrtiće i jaslice i popraviti položaj zaposlenih žena."
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Pa nece nitko ici na dijete, ako nema posla. To svi znaju. Naravno i dobre imigracijske politike, da ljudi dolaze, jer imaju gdje raditi. Ovo sve ostalo su gluposti. Dvoje koji ne rade ili su oko minimalca, znaju da jedva imaju za sebe, pa cemu njihovo dijete da gladuje i gleda kako drugi podobniji vozaju najnovije mobitele, a on nema nista.... Nece ici. Osim kod Roma kojih briga za osjecaje. Samo daj socijalu, naknadu i pare.