Statua Baracka Obame nepoželjna u Indoneziji jer nije ispunio očekivanja
Polemiku je izazvala peticija sa 55.000 potpisa na Facebooku u kojoj se tvrdi da američki predsjednik nije ništa učinio za Indoneziju i da bi njegovu statuu trebalo zamijeniti statuom neke zaslužne domaće političke ličnosti.
Komentari 3
Obama je instaliran od strane masona, kao pogodna osoba za sadašnji trenutak i stanje u svijetu, njegovo porijeklo po ocu je trebalo da vrati povjerenje islamskog svijeta, jer ga je amerika u potpunosti izgubila,kao crnac, da pridobije simpatije siromašni, majka mu je bijelkinja kršćanka tako da se i bijelci mogu prepoznati. Sve u svemu dobar pokušaj da se produži lažna slika mirotvorca u svijetu i lidera u svjetskoj ekonomiji, ali kako stvari stoje brzo se razotkrio po svojim namjerama, odnosno on vodi politiku koju u stvari određuju drugi, a zna se koji, mislim da je projekat propao
To je isto kao i s Nobelom.za shto dijeliti nekome priznanje a on :bla bla bla .Ukratko ,u odboru za dodjelu Nobela su bile same zhenske a one su mislile pizdama.A ovi su mislili da che Obamu skulpturicom kupiti alili im nije ishlo...Obamin balon se polako prazni .On je veliki sharmer ali ima premalo vremena da sredi :svjetsku klimu,USA ekonomiju,USA zdravstveni sustav,,ratu afganistanu i Iraqu,Iran....Obechanje ludom radovanje; bolje je iti na pijac i kupiti povrtalje a ne gledati bedastoche na TV u...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Obama odrađuje 3. mandat G. Busha. Vodi potpuno istu vanjsku politiku kao i njegov prethodnik.