State Department optužuje: Ovo je 10 Putinovih laži!
Američki State Department pripremio usporedbu deset činjenica koje otkrivaju Putinove neistinite ili neopravdane tvrdnje
Komentari 32
tko još uopče vjeruje amerima,cijeli svijet prisluškivali do juče,ada nepričamo o iraku,afganistanu,vijetnamu,balkanu.največi lažovi samo zbog profita.
Putin kao da je zanat kovao kod Miloševića.
Da su ovih 10 Putinovih laži objavili Danci, Norvezani.. to bi se isplatilo pročitati. Ali to šta Ameri napisu o drugima ( ne samo o Putinu ) stvarno je gubitak vremena za čitanje. To nema veze sa Putinom jer takoo je bilo i za Gadafija, Sadama, Asada, Kima, Kastra, Madura... Svi oni lažu samo Ameri govore istinu, ali u toj istini Ameri pobise milione ljudi, a ovi lažovi platise visoku cijenu. Samo se sjetimo šta su radili posljednjih 50 godina : od Vijetnama.... pa do Afganistana ,Iraka, Libije...U tim operacijama "zaštite ljudskih prava" ubijeno je mnogo miliona ljudi . Svaka od tih država je bila uništena do temelja a sve to da bi se uvela demokracija ? Poslije svega toga slusati americke priče o laži i istini je stvarno debilno.
Najgnjusnija laž je dasusnajperisti "plaćenici CIA-e" to je prava pravoslavnapodlalaž dase opradaju vlastiti krvavi zločini! Pogledajte ponovo snimke. Imate ih na Youtubeu. Na njimajasno vidite kako ljudi ginu pred okom kamere. Pogledajte gdje stoje snajperisti i oko njih na par koraka nekoliko desetaka BERKUT-ovih policajacakoji uopće ne obraćaju pozornost na njih! Zar ne bi Berkutovci poubijali na licu mjesta nekoga za kogase sumnja da je CIA agent? snajperisti nose žute trake oko ruke. Tako se označavaju dobrovljci za oružanu akciju. Te oznake nose oni koji su se (u redovimapolicije) dobrovoljno javili da pucaju i ubiju! Kad pregledate snimke kako su žestokiha bi bilo desetke dobrovoljaca među profesionalnim specijalcima zatakvu akciju. Vjerojatno je i to da su se preračunali u toliko što su mislili kako će to momentalno raspršiti demonstrante i oni preuzeti kontrolu nad gradom za par sati. Kad su vidjeli da su postigli suprotanefekt optužili su protivničku stranu za svoj gnjusni zločin! ("Nismo mi, Oni su!") Sjetite se ttragedije natržnici Merkale u Sarajevu (ili ste je zaboraavili?) kako su Srbi optužili muslimanske ekstremiste da su sami ubili sve one civile da izazovu reakciju zapada. Prokleti lažljivci bizantske škole laganja.
Vladimir je ruski nevini vitez, on ima čvrste potpornike, strastvene ljubitelje I ljudi primjerene pameti koji ga domoljubno podržavaju I neznam šta ti Amerikanci žele I traže jer oni niti shvačaju Thompsonovu pjesmu, niti shvačaju domoljubne nevine vitezove a još manje shvačaju one "posebne I Prave" koji takve podržavaju.
Jadna satanizoivana Amerika deli nekome lekcije
Sjećam se mnogih komentara crnokošuljaša na račun i protiv Amerike kad su rekli da je Tuđman zlikovac i da bi završio u Hagu...a i osuđen je za tzv erceg Bosnu,danas istu tu Ameruku brane?
Ovaj put su Amerikanci u pravu.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Vidimo da "realni novinari" u ovom slučaju još jednom gledaju jednostrano na događanja. Bio sam u Ukrajini još nedavno, vidio... ponavlja se scenarij 90-ih na našem području. Objektivni novinar bi trebao pogledati na stvari s obje strane i dati ljudimaa da sami procjene i daju ocjenu događanja. Činjenica je da Zapadnom Ukrajinom trenutno vladaju bande koje teroriziraju sve one koji ne misle kao oni, činjenica je da su pripadnici Ukrajinske desnice na ulici ubijali policajce palicama i kamenjem, činjenica je da teroriziraju građane i pripadnike službene vlasti, činjenica je da naoružani pripadnici bande zaustavljaju na ulici, legitimiraju ih i prijete oružjem, itd. Činjenica je puno, samo treba pogledati obje strane. Ako ćemo govoriti o Krimu, Krim je povijesno bio ruski, no Hrušćov ga je poklonio Ukraini kako bi "podišao" svojoj ženi ukrainki, a većina građana Krima su ruske nacionalnosti, kao i još nekih regija istočne Ukraine. Ako je govoriti o floti, u Krimu se još od kraja drugog svjetskog rata nalazi ruska Crnomorska flota koja ga čuva. Kakva ukrainska flota? Takvo što ne postoji, niti je ikada postojalo! Vrijeme će pokazati hoće li biti u budućnosti. Glavni uzor zapadnoukrajinskih struja je Stepan Bandera, saveznik Hitlera i desno krilo Ukrajinske vlasti se poziva na etnički čistu Ukrajinu. Normalne vlasti danas tamo nema, postoje bande koje djeluju nekoordinirani i provode svoja pravila, kako kome padne na pamet. I te desne struje danas traže puni dostup Ukrajinskim vojnim skladištima kako bi se naoružali i obračunali sa istočnom Ukrajinom silom. Jeli to demokracija? Podsjeća li nas to na Hrvatsku s početka 90-ih? I tko nam danas govori o demokraciji i pravu na samoopredjeljenje? Čovjek koji sebe smatra svjetskim policajcem, vlada koja ponavlja identičan scenarij gdje god je to moguće, uključujući Siriju, Irak, Iran i druga stratišta ljudske moralnosti. Obamina vlada je sa 17,5 mil. dolara financirala pobunu u Ukrajini i omogućila banditima da se izživljavaju nad građanima, i sada priprema još milijardu "zelembaća" za potporu "novoj ukrajinskoj demokraciji". Pa ima li još ikoga na tom svijetu tko vjeruje tim farizejima? Na Internetu se nalazi na tisuće video isječaka te nove "Obama demokracije", potrebno je samo pogledati i drugu stranu medalje i reči istinu, što mnoštvu političkih krugova ne odgovara, kako je to bilo kod nas, u Rumunjskoj, Siriji, Iraku, Iranu, itd. Taj rat (kao i svi ostali ratovi) neće nikome donijeti dobro, osim nekolicini ratnih profitera kojima je, čini se, životna misija "švrljati" po karti svijeta i tražiti gdje bi mogli započeti novi rat. Da se razumijemo, ne podržavam nijedan rat ni sukob, samo realno gledam stvari, uzimajući u obzir izvore i s jedne i s druge strane.