Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 37
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Poželjna stabilnost
Povratak na članak

Srbijanski dinar trebao bi se ugledati na hrvatsku kunu

– Kuna u 17 godina gotovo ni jednom nije izgubila vrijednost, a povijest dinara vrlo je loša – smatra A. Stevanović iz Centra za slobodno tržište.

Komentari 39

DO
doktorica
09:24 31.08.2011.

briga nas

VL
TO
Toni50
21:21 01.09.2011.

Srbijanski dinar trebao bi se ugledati na hrvatsku kunu i da se opet pretopimo po želji EU svi u isto svi isti balkančerosi !

VL
CU
cunt
17:06 31.08.2011.

Srbijanski dinar trebao bi se ugledati na hrvatsku kunu,,,,,,,,,,,, moš\' mislit ima se u koga ugledat...............

VL
SJ
svakog jutra oko podne u 18:00
09:11 31.08.2011.

- Ne interesiraju nas nikakve vjesti iz srbije Nemojte opterećivati ovaj portal nepotrebnim člancima

VL
OB
-obrisani-
09:41 31.08.2011.

da tocno tako, drzava u kojoj radnici zaradjuju cc100 eura mjesecne place

VL
MU
mućanin1
10:01 31.08.2011.

Dao Bog da krepali od gladi!!!

VL
MA
mališa
10:11 31.08.2011.

Da vas ne interesuje ne bi čitali.

VL
OB
-obrisani-
10:13 31.08.2011.

malisa daj ti objasni kako to vi srbi mozete mjesecno prezivjet sa 10000 dinara ili 95 eura?????????-vi mora da ste svjetski strucnjaci u prezivljavanju??????????????

VL
OB
-obrisani-
10:32 31.08.2011.

he, ovi ekonomski dunsteri iz nevladinih organizacija bi najradije zakopali srbiju i unakazili ko hrvatsku...kuna najskuplja moneta u evropi, jos srbiji samo treba da se godisnje zajmi po 5 milijardi da bi vestacki odrzavala nesto sto je neodrzivo...

VL
DU
Deleted user
10:46 31.08.2011.

Znate li zašto Mađarica švercuje Dinar iz Mađarske u Srbiju ??? Zato što je čula da se za Dinar u Srbiji može samo k.r.c ..dobiti

VL
AU
autoritet
10:58 31.08.2011.

Zar je u Srbiji bilo inflacije u zadnjih 10-tak godina?

VL
OB
-obrisani-
11:04 31.08.2011.

ove god. je vec inflacija skoro 12%, a proektovano je bilo do 5%....

VL
KN
KnowHow
11:25 31.08.2011.

Nema te zemlje koja se ne bi trebala ugledati na našu središnju banku, jer \"naš\" guverner Željko, njegova kćerka Nataša, a sada i žena Marija rade za Todorića. Zemlja snova. Da se bar ovaj model može prekopirati na sve zemlje svijeta. A šta rade s kunom, o tom kriminalu i lihvarenju bi mogao napisati nekoliko stranica, snovi svih \"poduzetnika\".

VL
SO
Somelier
11:35 31.08.2011.

\"Srbijanski dinar trebao bi se ugledati na hrvatsku kunu\" Pa da zašto i Srbija ne bi uvela Kunu kao glavno platežno sredstvo. Dinar im je itako u \"banani\".

VL
LO
LOGIC
11:39 31.08.2011.

knowhow, mosliš na onog I. Todorića koji uvozi u RH \"kao zmaj\" pa mu šaše jaka kuna???

VL
KN
KnowHow
11:56 31.08.2011.

točno taj, uvozi ko zmaj, održava nerealan tečaj, a naivni građani to sve plaćaju, i kamate na kredit koji dižemo da bi to ostvarili. Ali tu je problem dublji, cijeli monetarni sustav HNB-a je napravljen da pogoduje strancima i uvoznicima. I ne samo to njegov konzum ima najskuplje cijene, a trgovkinje najmanje plaće koliko sam čuo, ne znam točno. Di bi on bio da ga čitava država ne financira.

VL
OB
-obrisani-
12:07 31.08.2011.

31.08.2011. u 10:01h mućanin1 je napisao/la: Dao Bog da krepali od gladi!!! ----------------------------------------------------- Glava tvoja luda krepala od gladi da bog da!!!.

VL
OB
-obrisani-
12:09 31.08.2011.

31.08.2011. u 10:13h krapina je napisao/la: malisa daj ti objasni kako to vi srbi mozete mjesecno prezivjet sa 10000 dinara ili 95 eura?????????-vi mora da ste svjetski strucnjaci u prezivljavanju?????????????? -------------------------------------------------------- A ko to pa \"preživljava\" sa 100 eura uu Srbiji? Pa vama samo malo da spuste plate dole vi biste crkli od gladi, za razliku od nas koji smo navikli da se snalazimo naviknuti na izolaciju!!!.

VL
OB
-obrisani-
12:35 31.08.2011.

vendetta-ja mogu gledat tv beograd i gledam sve politicke emisije, tocno je da je bilo receno da imate 10000 dinara mjesecno-ne svi naravno, i naravno nisu svi inzinjeri i doktori-smjestise u koje hoces, receno je bio i to od SNB: u srbiji ima cc10000 onih koji zarade do 1000 eura mjesecno, u zagrebu istih ima preko 15000

VL
OB
-obrisani-
12:42 31.08.2011.

31.08.2011. u 09:11h svakog jutra oko podne u 18:00 je napisao/la: - Ne interesiraju nas nikakve vjesti iz srbije Nemojte opterećivati ovaj portal nepotrebnim člancima ....... Zato ti se gace tresu kad stize vest iz Vatikana. Jer neznas kakvu vest dobijas od gazde

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.