Srb: Uhićenje prijeti i stotini osječkih branitelja
Predsjednik HSP-a braniteljima savjetuje da ne prelaze granicu, ali da svejedno svakako provjere jesu li na popisu.
Komentari 94
Mislim,jako mi je teško,ali jednostavno skidam kapu Srbima,četnicima i ostaloj bagri koja je ubijala Hrvate.Tako se bori za svoje pozicije.A naši?I da li su još uvijek naši?Mislim naravno na aktualnu vlast.
07.01.2011. u 19:17h prvacrta je napisao/la: E pa Ischmidt,pitaš kakve veze ima Josipović s ovim? Jesi ti mentalno zaostao? Već 10 godina se vodi bitka oko toga tko će držati braniteljske udruge pod nadzorom. HDZ ili SDP - ova frakcija... Taj isti Josipović na sve moguće načine razmišlja kako RH javnosti što bolje objasniti da tužbu RH protiv Srbije za ratnu odštetu treba obustaviti. Samo čeka pravi trenutak. Skupio je svoj braniteljski klan oko sebe, kao što je to HDZ godinama radio. Guraju se podani u braniteljske udruge (i Mesić je to radio - Kruljac i ekipa). I na kraju krajeva, normalno da Josipović ima veze s tim - PA ON JE VRHOVNI ZAPOVIJEDNIK!!! --------------------------------------- Dobro ja tebe neću ni pokušati provjeriti o tvom mentalnom ustroju iaoko kad pročitam ovo pomislim da li i ti i oni koji te podržavaju stvarno misle svojom glavom! Ovakava konstrukcija kao tvoj komentar je na tako klimavim nogama da je strava! Ja nikad nisam čuo da je Josipović pričao kako tužbu treba obustaviti nego da tužba sama sebi nije svrhom! E sad ako je to tebi i onima koji te podržavaju isto ... neka vam bude, samo ja znam veliku razliku izmedju toga! Da on jeste vrhovni zapovjednik ali ja se sjećam i vrhovnih zapovjednika za čijeg su mandata hrvatski vojnicci završavali u zatvorima i na sudovima pa ih se nije teretilo ni za što nego im se skandiralo i još im se skandira! Pišeš o nečemu što se odvija 10 godina a ja znam da se odvija puno duže, dok je Josipović predsjednik tek godinu dana! Dakle ... toliko o mentalnom stanju i zdravlju!
\"kamočedo\",koliko dobiješ mjesečno od Večernjaka?
hahaha... Srb, Srb, Srb...
Svijetski centri moci, Washington, Brussel, London... nam porucuju kako moramo biti miroljubivi i pokorni, a oni proveode silu nad vecinom svijetske populacije, nesmijete biti agresivni ali vojnike obucavaju ne samo da budu agresivni nego i krvozedni. Oni sude nasim HEROJ-imaa Domovinskog rata, a ponose se svojim osvajackim i kolonijalnim ratovima, sa ponosom isticu snagu svoje armije a mi smo nasu armiju prilagodili njihovim potrebama. Sveli smo nasu armiju na takvu razinu da im se nemamo sutra cime suprostaviti ni brojem ni tehnikom i oni ce sutra biti gospodari u nasoj kuci u nasem dvoristu, zar isto nisu cinili i Turci po Bosni, a Madjari i Habsburzi po Hrvatskoj, nasi vojnici su njihovi a ne nasi vojnici. Nisu li tako prije 1000 godina nase “mudre” glave usle u savez sa Madjarima da nam pomognu u obrani od Turaka na kraju smo mi njih morali braniti. Oni ce sutra sa punim pravom ubijati na nasim ulicama nase ljude kao sto to dans cine u Iraku i Afganistanu, ajucers u to cinili u Indiji, Africi... i sve zbog “svijetske demokracije”, koja prozirna laz, u koju vijeruju samo naivni i budale.
Srbin kaže, Srbin laže. Samo je jedna srpska politika-velikosrpska.
Treba se što prije očitovati hrvatska vlada - moraju se ljudi zaštiti ili da se postigne dogovor između tih država da se ne smije uhititi netko , a da prije toga nije njegovoj državi dostavljeno kako to treba učiniti .. Konkretno , ako je u pitanju Tihomir , državljanin Hrvatske , onda njega ne može uhititi nitko iz BiH , ako iz njihovoga tužilaštva nije u Zagreb stigao zahtjev za uhićenje, što onda treba provjeriti u Hrvatskoj . U suprotnom dogodit će se da će početi velika hajka i masovna uhićenja na svim stranama , a ljudi neće napuštati svoje države , bez obzira na potrebe koje imaju . Tako izgleda da rat još traje . Ovo što se dogodilo s Tihomirom jest zadnja razumna opomena i upozorenje da se mogu događati i gore stvari . Ne bih to želio ilustrirati , ali zamislimo se nad ovim igranje vatre !?
Gospodine,najruznijeg prezimena Hrvatskog vi niste patriot,i ne virujem da niste nista znali prije ovog uhicenja..Vi imate ruzno prezime..a ako ste Hrvat i imate te dokumente,zasto niste i i ne obavjestite te familije?????Zasto?
(1721) Eto prilike da stisnemo Srbiju protokolarno na razini MVP. Neka MVP-u pojasne svoj stav glede hrvatskih državljana koji su vojno djelovali na tlu RH iako tada još nismo bili službeno priznati svakako nismo bili u srbiji. Ako se pozivaju na tvrdnju da je tada još uvijek sve to bila SRJ onda preuzimaju i odgovornost za razaranje Vukovara. Nebi nam ekonomski odgovaralo zatvaranje granica prema Srbiji, ali ja bih i to istrpio kao i pet godina rata.
.... Ovo je uhićenje rezultat HDZ-ove veleizdaje.
Josipovićeva politika je konačno izašla na vidjelo.
Najvažnije je da se Vlaisavljevićka nije očitovala u svezi Stanimirovića ,neće HDZ uznemiravat svoje koalicijske partnere SDSS .
HA HA HA HA sve branitelje HSPa predvodi Ante Dapic, koji je prvi zdimio iz osijeka cim se zapucao, onda se na zagrebackom bojistu igrao se politike, i onakav prasac zaradio cin bojnika! Dapic je jos puno toga zaradio, bez i jednog radnog dana staza, s prosjekom 2.0 na faksu, i s 50 godina starosti otisao je u mirovinu koja je veca od place mladog lijecnika. O onom sto je nakrao nece se pricati. Medutim to je normalno za HSP, sjetimo se kako im je sam idol Ante Pavelic zbirsao sa svojom bandom, pun novaca, ostavivsi neduzne da ginu za njega. Nije ni cudo zasto je iz HSPa izaslo 5 podstranaka, svi bio oni kupili drzavni novac onda brisali glavom bez obzira kada se nakupi.
rješit će to naša jaca pa upravo je stanimirka dobija odličje za Vukovar...............
pa nije tvoja stranka Ministarsto branitelja itd ili Ministarstvo pravosuđa ili koja od udruga branitelja. braniteljima treba službena informacija, a javnosti službeno priopćenje!
rezultati objave registra
a zašto taj popis ne staviš na internet ili je i on tajna
hapsiti sve koji su sudjelovali u zločinu
ankicascreiber, radi ono što najbolje znaš (makar tako mislim...), klekni i puši!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
SVE ZA NAŠU JEDINU JUGOSLAVIJU.TO JE LJUBAV.I SVE SAM IMAO.A SADA NEMAM NIŠTA,JER SE NISAM SNAŠAO.