Srb: S kojim se pravom novac obveznika troši na promociju EU
– Promovira se EU kao sustav u kojem vlada blagostanje. Tražimo uvjete za jednu ozbiljnu argumentiranu raspravu o prednostima, ali i nedostacima ulaska u EU – poručio je Srb
Komentari 23
S kojim pravom je netko zamjenio najvećeg među nama Antu Gotovinu za poglavlje 23. ? Narod bez svoga ja ne može biti uspješan nigdje, u gospodarstvu pogotovo pa sve da ga božja providnost oblije.
koji primitivizam pa to je za popizdit ako nisi za eu nevoliš ljijepu našu ima li normalnih javite se...
vrijeme za izradu kvalitetne studije o prednostime i nedostacima ulaska u EU je odavno isteklo a bez toga ne može biti ni kvalitetne javne rasprave. drugim riječima-opet su nas za.ebali a posljedice toga ćemo vidjeti tek za desetak godina prodani smo.
Koliko godina nam visi EU zastava... Iako ije problem u EU. Problem je u nama i u tome sto smo odavno vec prodani i upropasteni. Ovi pregovaraju vec desetljeca...i sad se mi odjednom kao pitamo... U normalnoj zemlji bi bio prvo referendum, a tek onda pregovori i razgovori. Inace...JA SAM ZA EU.
Apsolutno točno. Trebali bi dodijeliti sredstva za promidžbu i političkoj grupaciji koja se zalaže za nastavak samostalnosti Hrvatske, tj. NEULAZAK u EU, a ne samo da nam vladajući i SDP i njegovi sateliti pričaju lažne priče kako u EU teku \"med i mlijeko\".Ja sam za usvajanje najviših europskih standarda, totalnu smjenu političke \"elite\" i njihovih poslovno-političkih običaja, te izbor novih ljudi, učinkovitiju državu ...
Srb: S kojim se pravom novac onih domoljubno hendikepiranih obveznika troši na promociju EU
EU je SUPER ali samo za onaj SLOJ koji zivi na RACUN poreznih obveznika i imaju placu preko 8.000€ mjesecno i uzivaju sve privilegije oni i njihove Familije.....za druge je EU kaka.....eheheheheeh
HSP domoljubna stranka!!!! HA HA HA HA Dapic domoljub, HSP nisu u stanju urediti svoju vlastitu kucu, oni ce srediti EU. Ti kreteni ne razumiju da smo mi vec odavno u EU samo bez prava glasa. Ako EU kaze Gotovina, Sanader idu u zatvor njih dvojica idu u zatvor. Ako EU kaze da ce ribariti u nasem moru EU to cini. Ako se mi suprostavimo EU, EU ce zatvoriti uvoz i banke, i Hrvatska ekonimija i drustvo ce stati. Ulazak u EU nam bar daje glas za stolom. Ovi debili ako se zele boriti protiv dominacije EU neka prestanu lupati turbo-folk glupsoti i neka se okrenu proizvodnji. U EU i svjetu 21 stoljeca jedina slobodna i neovisna zemlja je ona koja ima svoja radna mjesta, svoje tvrtke, i ciji radnici zaraduju pristojne place.
Ostanak na brdovitom Balkanu može biti u interesu samo mafiji i političkim redikulima. U Evropi Srbo ne može na vlast pa da se na trepavice postavi. Ako pak netko svjesno želi živjeti lošije, onda bi bilo najbolje da ga malo pogleda psihijatar.
Booyaka 619 ti vec zivis na \"medu i mlijeku\" iz EU, sve uvozis, nista ne proizvodis, sve si svoje prodao za jednu kunu svjetskim hostaplerima. Sada je samo pitanje da li cemo se rijesiti turbo-folk fasista i lopova kao ovii iz HSP kako bi mogli imati ravnopravno mjesto u EU.
EU je super za licno proklamovanje,joca ce tu otezati usta od uha do uha,kao hanka paldum,jesce i piti sa evropskim zvanicnicima,isto tako onaj jazavac jandrokovic,ljigavac milinovic i lazovcina hebrang. A obicni ljudi nek pripreme pidjame i radno odijelo,jer trece im nece trebati,posto im nece biti do izlazaka.To je inace praksa u evropi i uzrecica sa puno istine.Za to vreme suker ce nabiti jos desetke kg,isto kao joca,dalicka,milosevic, i ostala bagra koja vodi lijepu nasu.
Zašto ni jedne režimske novine nisu objavile ovu vijest? U Zagrebu uhićen ing. Josip Kokić Drugoga lipnja, oko 9:30 sati, na ulaznim vratima zagrebačke katedrale, uhićen je od strane hrvatske policije dipl. ing. Josip Kokić, poznati aktivist i borac zaza čast i dostojanstvo, te ljudska i narodna prava hrvatskoga naroda. On je 1. lipnja pred zagrebačkom katedralom započeo štrajk glađu i žeđu. Planirao je sjediti na jednoj od klupa u blizini katedrale. Ispred je imao drveni stalak sa dvije male hrvatske zastave i natpisima: \"Cilj i svrha moga štrajka glađu i žeđu JEST OSTVARENJE EMISIJE NA JAVNOJ TELEVIZIJI HTV, informacije o bitnim negativnostima EU, jasne i argumentirane, iz usta poštenih intelektualaca i znalaca o svemu što stoji u Lisabonskom sporazumu! Moj zahtjev je glas naroda, a to je ujedno TEMELJNO LJUDSKO I NARODNO PRAVO, DOBITI INFORMACIJE O TAKO SUDBONOSNOM PITANJU ZA OPSTANAK I BUDUĆNOST NARODA I DRŽAVE, NJEGOVE SLOBODE I SUVERENOSTI!!!
Ja to gledam malo drugacije...vlasnik te kao radnika zeli platiti xx eura, ti ne zelis, smatras da je to malo...on mirno pozove grupu stranih radnika i gotova prica. Slavonija prazna, polja neobradjena...ajmo stranci izvolite... PO MENI JE U TOME PROBLEM.EM. Tako su naseljene i Amerika i Australija..tako su se i nasi ljudi zapomogli, pitanje je samo da li to mozemo progutati kad je Hrvatska u pitanju?
08.06.2011. u 12:56h ankicascreiber je napisao/la: HSP domoljubna stranka!!!! HA HA HA HA Dapic domoljub, HSP nisu u stanju urediti svoju vlastitu kucu, oni ce srediti EU. Ti kreteni ne razumiju da smo mi vec odavno u EU samo bez prava glasa. Ako EU kaze Gotovina, Sanader idu u zatvor njih dvojica idu u zatvor. Ako EU kaze da ce ribariti u nasem moru EU to cini. Ako se mi suprostavimo EU, EU ce zatvoriti uvoz i banke, i Hrvatska ekonimija i drustvo ce stati. Ulazak u EU nam bar daje glas za stolom. Ovi debili ako se zele boriti protiv dominacije EU neka prestanu lupati turbo-folk glupsoti i neka se okrenu proizvodnji. U EU i svjetu 21 stoljeca jedina slobodna i neovisna zemlja je ona koja ima svoja radna mjesta, svoje tvrtke, i ciji radnici zaraduju pristojne place --------------------------- HOCES RECI...sve sto smo IMALI do 90-te.
Cvrčak tebi i sličnima roditelji su bili za Beograd danas ste za Bruxelles vi ste za sve samo za Hrvatsku i Hrvate NE!
S kojim se pravom novac poreznih obveznika troši za reklamiranje ulaska Hrvatske u Europsku uniju? - pita se Srb E pa s onim istim pravom s kojim se od tih istih poreznih obveznika financira i njegova stranka, a da see nas ništa ne pita. A vodio ju je godinama čovjek, koji se ni nakon što je postalo jasno da je plagirao svoj magisterij nije udostojao povući s političke scene. Niti je za to odgovarao.
Zanimljivo kako to da se Srb koji HSP presdtavlja kao katoličku stranku odlučio proturijhečiti samom papi Benediktu koji je pozdravio hrvatsko članstvo u EU! Šta će sada, koa i oni u Srbiji, i Srb početi govoriti o vatikanskoj zavjeri protiv Hrvatske! Ulaskom u EU odlazimo s Balkana! Sretno nama bilo!
08.06.2011. u 13:51h petar-m je napisao/la: Cvrčak tebi i sličnima roditelji su bili za Beograd danas ste za Bruxelles vi ste za sve samo za Hrvatsku i Hrvate NE! Dragi moj Petre-m čini mi se da si Ti za Beogradad jer ne želiš da se izmaknemo s Balkana nego bi ti nas opet u nekakav savez s Beogradom!
Tko im je dao pravo da našu djecu nagovaraju za europsku uniju.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Zbog reklamiranja EU zanemareno je načelo demokracije i otvorene javne rasprave. Propagiranje članstva za EU tijekom papina posjeta bilo je toliko neukusno da sam donio konačnu odluku o tome kako ću glasovati na referendumu.