Splitski motociklist dobio 13 dana zatvora: Odbijena kaznena prijava za obijesnu vožnju
Mladić je sucu rekao da mu je žao, da je snimku napravio i stavio na društvene mreže kako bi zaradio nešto novca, no da ju je, kad je vidio kakvu je to reakciju izazvalo, uklonio.
Komentari 11
Samo 13 dana, trebalo je 13 mjeseci
Lik je glupan jer je to snimio, ali činjenica je da po cijelom primorju,a posebno po Dalmaciji motristi, posebno na skuterima predstavljau opću opasnost, da non stop krše zakon, provlače se između automobila, obilaze preko pune crte, ne poštuju svjetlosnu signalizaciju niti znakove, a uz to su vrlo agresivni ako im se trubi, prigovori, ablenda ili na bilo koji način izrazi nezadovoljstvo. Srećom pa me ima, tako da dodaju gas, ali to što oni rade i kako to policija sve tolerira je još jedna u nizu sramota u ovoj državi. Oni su domaći pa se osjećaju kao kraljevi, a onda kad ginu, ginu kao glupani!
Potječe iz "ugledne" obitelji ili je kupio sudca.
Eto ti vraga... Hrvatsko sudstvo je najgori segment vlasti....
Pa čiji je to sin????
Gospodo pajkani, drugi puta prije nego sto krenete hapsit takve divljake, prvo sudije pohapsite i strpajte u ludnicu, pa onda krenite po majmune kojima je samo pitanje dana kada ce nekog ubit svojim divljanjem. Ako onoliko divljanje nije objesna voznja onda tog sudiju treba objesit za prvu banderu. Pa je li taj majmu od sudca pogledo taj video?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Bude on kupil novu "Suzanu" pa bu nekog ubil. Budemo onda sudca pitali zakaj je dobil tak malo. Nedo Bog da ubije nekoga iz sudčeve porodice....