Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 190
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
PODIJELIO NA DRUŠTVENIM MREŽAMA
Povratak na članak

Splićanin (20) otkrio posao zbog kojeg mjesečno zarađuje do 5000 eura: 'Tako sam otvorio teretanu'

Rad na jahtama posljednjih je godina među najtraženijim i najbolje plaćenim sezonskim poslovima na hrvatskoj obali. Tijekom ljeta luksuzne jahte i čarter-plovila pune marine u Splitu, Hvaru, Dubrovniku, Šibeniku i Zadru, zbog čega raste potražnja za skiperima, mornarima, hostesama, kuharima i ostalim članovima posade.

Komentari 4

TI
TitoTifusar
19:54 19.07.2026.

On je samo lažov s 20 godina

VL
Avatar Fejk Njuz
Fejk Njuz
19:17 19.07.2026.

"posao zbog kojeg mjesečno zarađuje do 5000 eura: " - ZBOG kojeg zarađuje???? hahahaha dakle lik zarađuje ZBOG posla?

VL
ŽA
žabac
18:29 19.07.2026.

Mladići imaju najbolju zaradu na jahtama za homo partijanere, primaju samo ljepuškaste.

VL
BL
Bloomberg
15:13 19.07.2026.

Ti koji rade na jahtama kad imaju nalet istine -uglavnom pričaju da za taj posao moraš biti doslovce spreman na sve. Pa ti uživaj!

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.