Šokirani Obama: Sjeverna Koreja je najgore mjesto na svijetu
U demilitariziranoj zoni nalazi se barem milijun vojnika i više desetak milijuna mina
Komentari 63
sad bi kina trebali prozvati SAD da zauzda izraelce!!! koji cionizam
Obama je pedalj visok u odnosu na Kinu ... ... ... i to sa sesirom!
za vrijeme kampanje obama je obecavao i nebo i zvjezde. naivni Ameri su to slusali i to vecinom libtards akademija i demokrat . trebalo je samo 3 mjeseca i cijela Amerika i dosta svjeta van Amerike ( ne eu ) ) se uvjerila da je obama nista nego stalni kampanjer i citalac telepromptera. A sad neka mi netko rece da Kinezi to ne vide i ne shvacaju, a na drugu ruku kad bi kasirali svoje ulaganje u americki tresury department Amerika bi bankotirala u 2 mjeseca. I stvarno oni se boje obame, te ce obmah napravit i ono sto ih on u njegovom stilu lijepo moli i im se kao obicno klanja. hvala dragom Bogu svaki dan je sve blize do Novembra 6.
oibama, stvarno je glupo mjesati se u poslove ostalih dok u svojoj kuci imas vricu ogromnih problema koji se svaki dan nagomilavaju jos vise. stvarno si pametan i sposoban
Obama pozvao Kinu da zauzda nuklearne ambicije S. Koreje ---------- :-))))))))) pre će biti da je zamolio . Jer mu to jedino preostaje. Kinezi nisu zaboravili Američko (NATO) bombardovanje Kine
ORLANDO - Članovi Novih crnih pantera, pokreta koji se nekada borio za ravnopravnost crnaca u Americi, ponudili su nagradu od 10.000 dolara za onoga ko uhvati Džordža Cimermana, koji je nedavno na Floridi ubio sedamnaestogodišnjeg crnog dečaka Trejvona Martina. ................ JAdni Barak Obama . da nije on sledeći Trejvon Martin.
Obama vjeruje kako Kina doista ne želi da Sjeverna Koreja ima nuklearno oružje, ali traži da u skladu s time i djeluje. Da svoju \"koloniju\" ili susjeda ucijenom i pretnjama i \"prijetnjama zabarane leta\" sredi na poslušnost -pokornost ! Naravnovno da dozvole da ostane tako da samo zapadna Koreja da ona ima sama ima oko 249 nukleranih sredstava kao prava zapadno orijentirana demokracija ! jedino što je dobro u svemu ovome u odnoszu na Buša ovaj zna kako se koristi dalekozor naime bez poklopaca na njemu kada se gleda neprijatelja ...
Obama pozvao Kinu da zauzda nuklearne ambicije S. Koreje ...... Obama zamoli Kineze da Iran nema A bombicu. ali klekni prvo
Barack Obama iskoristio je međunarodni summit o nuklearnoj energiji u Seoulu kako bi pritisnuo Kinu da obuzda nuklearne ambicije svoje saveznice Sjeverne Koreje. Američki je predsjednik na zajedničkoj medijskoj konferenciji s južnokorejskim kolegom Leejem Myung-bakom u nedjelju rekao kako vjeruje da Kina doista ne želi da Sjeverna Koreja ima nuklearno oružje, ali i da će u skladu s tim morati i djelovati...... .. Obama pritisnuo Kinu .....? :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))
Toliko o \"komunističkom obećanom raJU i blagosranJU\", koje nam svako malo prodaJU JUgofili
mesto rođenja ? Gulag.... zanimanje ? Gulag meraklija....
Afganistan, Irak pa onda Južna Koreja. Dakle nije istina da je naslov u suglasju sa stvarnim stanjem u svijetu. A može i Sirija, no ni u Americi ne cvijetaju ruže, ACTA doalzi,hi hi hi!
gleda obama što bi mogao maznut s.koreancima:))
Vidno sokiran, haha, da mozda neki satelit nije snimio naftna polje u Sjevernoj Koreji pa im Obama nosi demokraciju
Šokirani Obama: Sjeverna Koreja je najgore mjesto na svijetu --------- Obama mislo da \"Dart Vejder\" u početko je bio dobar Džedaj ali su ga mračme sile saposele. ali Jodu mora da moli za oprost
Koja bi tek katastrofa bila da su Amerikanci nakon Drugoga svjetskoga rata dopustili Rusima da na cijelom području Korejskog poluotoka instaliraju komunistički režim. Na svu sreću nisu, a nisu dopustili ni da komunjare sa sjevera oružanom agresijom zgaze buduću oazu slobode i kolosalnoga prosperiteta na jugu.
25.03.2012. u 22:30h ćaća je napisao/la: gleda obama što bi mogao maznut s.koreancima:)) ---------------------------------------------------------------------- Glad, siromaštvo, zaostalost i ugnjetavanost, samo to i ništa više. Tek mali dio komunističke elite živi faraonski lagodno i raskošno.
Je najgore mjesto ali niti vi ameri niste daleko .I vi ste u stanju tenkovima na vlastiti narod bez pardona što ste pokazali mlateči prosvjednike u njujorku samo zbog transparenata i galame.sirotinja vam nema socijalno bjedo američka.
obama - durbin meraklija...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Obama pozvao Kinu da zauzda nuklearne ambicije S. Koreje ps:obamu budu kinezi odmah poslusali hehe