'Grmilo iz zemlje': Snažan potres noćas zatresao šibensko područje
Zasad nema podataka je li potres prouzročio ikakvu štetu.
Komentari 36
Vidi kao su nabili petokratku mora da je ovaj novinar srbin
možda se ova petrokraka urušila u more, pa otud potres...
U prvi mah sam pomislio da je jugomornarica opet isplovila. Kad ono potres. Dajte urednici malo ozbiljnosti.
Petokraku iz slike trebate novinaru nabiti u glavu cigan komunjara.
Urednice Komunjaro .
gdje vam je urednik mila majko, YUgoslovenska?
gotovo je s nama. sada se i potresi oznacavaju s petokrakom. toga nije bilo ni u FNRJ!
Preti li cunami???
Upravo sam htio pitati da li se epicentri i u drugim državama obilježavaju sa crvenom zvijezdom petokrakom ako ne onda je mogao obilježiti sa onom sto ima srp i čekić.
Samo je bučilo nije se osjetila trešnja.
Neznam zasto vas smeta ta petokraka meni je bas lijepa a nisam srbin niti komunjara vec pravi hrvat , AKCENT JE POTRES A NE PETOKRAKA
E da, to je jak potres. Jel izdano upozorenje za tsunami?!
pa to nema veze sa snažnim potresom, svašta pišete
Dobro je,samo slabi potres,a kad vidjeh petokraku crvenu pomislih da sam se jutros probudio u prošlosti. Mogao bih vas tužiti za uznemiravanje i tražiti odštetu za duševne boli!
e pa da sad da kopiram komentare "domoljUba" kad je bia potres u sloveniji... ili požar u crnoj gori.... ali nisam toliko pokvaren. Nadam se da nije ništa strašno i da nije to samo najava neke veće katastrofe na našemem podrućju.... i vulkan u italiji se zadnju godinu cudno ponaša....
Ne znam sto se toliko uzrujali oko petokrake...ne spominje se Jugoslavija. Uopce nije bitno koje nacionalnosti je novinar nego sta je napisa.
3.7 to nije ni limunada rekao bi Pikac.
Google sada plaća $ 6000 do $ 8000 tjedno za rad na mreži od kuće. Posljednji mjesec sam zaradio $ 29365 od ovog posla. Iznenađujuće je i lako raditi i redoviti prihod od ovvog iznenađujuće. Predlažem vam da se svi pridružite ovom poslu sada kao dio vremena i zaradite više od prihoda od punog radnog vremena slijedeći ovu web stranicu >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> www.Trgovina9.Com
Naprijed Peta Lićka!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Neko mora da kaze ovom novinaru da je ovo hrvatsaka drzava nema vis jugosrbije