Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 178
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Milan Kujundžić
Povratak na članak

'Smjenom Jovića Josipović pokazuje vrhunac licemjerstva i egoizma'

Dakle, njemu je stalo samo do samoga sebe, a ni u kom slučaju do Hrvatske i do hrvatskog naroda, tvrdi Kujundžić

Komentari 38

OG
Oger
18:41 02.10.2014.

Daj Kujundzicu dosta vise. Kao da si ti zakupio ljubav prema svom narodu i zemlji. Ne pljuj da ne budes popljuvan./ Ako je tu netko licemjeran onda si to ti. Hrvatska nema dosta lijecnika, a ti ode u politiku. Kao lijecnik si za ovu drzavu od koristi, ali kao predsjednik ni u kom slucaju. Ne treba nam na celu drzave individua koja odlazi na grob Pavelicu.

VL
LL
lllljjjjjjjjjjgzg
15:20 02.10.2014.

Zanimljivo je vidjeti kako najvise pljucanja dolazi od onih koji su u bivsem sistemu tadasnje drzave najbolje sluzili. Milan je i sam priznao da je bio dio UDBE.Danas ima normalne nacionalne stavove ali proslost je upitna.

VL
VA
vadis
18:17 02.10.2014.

Jovic je Jugonostalgicar, sto samo po sebi nije kaznjivo, dakle, dozvoljeno je. Josipovic dolazi iz mileja zadrtih Jugoslavena. Ali, covjek je revidirao svoj stav.

VL
DC
dubravko.crnjak
17:43 02.10.2014.

Da, da, narod bi trebao shvatiti da ne bira ni Kujundžića, ni Josipovića, ni Kolindu.... Sve je to jedno te isto. Prije izbora nove pravednosti, lijepe riječi, blistav osmijeh. Nakon izbora - sve je isto k'o i lani. Ostavi se Kujundžiću politiziranja, nama je dosta sadašnjih i bivših HDZ-ovaca, partijaca, parazita... Sad mi još samo fali Slaven Letica, da i on kaže svoje mišljenje, iako ga nitko ništa nije pitao....

VL
L0
luena 01
14:44 02.10.2014.

Svatkom tko normalno razmislja je jasno da je ovaj potez predsjednika Josipovica samo jednim ciljem napravljen... ocuvanjem predsjednicke fotelje,ali ruku na srce ,svaki drugi bi isto to napravio sto i on,prema tome Kujundzicu svi vi ste jednaki kad su vasease fotelje u pitanju ...

VL
Avatar hdz1848
hdz1848
14:47 02.10.2014.

Dakle, njemu je stalo samo do samoga sebe, a ni u kom slučaju do Hrvatske ----------> Ma ne gospodine. Josipović štiti instituciju predsjednika. A posredno i interese Hrvatske. A što se tiće osobne razine. PA jasno da svatko bori za vlastite pozicije. Dakle, nije sramota boriti se. Jedino mogu biti sredstva nedopuštena. Ali ostavka vlastitog savjetnika to nikako ne može biti nedopušteno sredstvo.

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.