'Smjenom Jovića Josipović pokazuje vrhunac licemjerstva i egoizma'
Dakle, njemu je stalo samo do samoga sebe, a ni u kom slučaju do Hrvatske i do hrvatskog naroda, tvrdi Kujundžić
Komentari 38
Zanimljivo je vidjeti kako najvise pljucanja dolazi od onih koji su u bivsem sistemu tadasnje drzave najbolje sluzili. Milan je i sam priznao da je bio dio UDBE.Danas ima normalne nacionalne stavove ali proslost je upitna.
Jovic je Jugonostalgicar, sto samo po sebi nije kaznjivo, dakle, dozvoljeno je. Josipovic dolazi iz mileja zadrtih Jugoslavena. Ali, covjek je revidirao svoj stav.
Da, da, narod bi trebao shvatiti da ne bira ni Kujundžića, ni Josipovića, ni Kolindu.... Sve je to jedno te isto. Prije izbora nove pravednosti, lijepe riječi, blistav osmijeh. Nakon izbora - sve je isto k'o i lani. Ostavi se Kujundžiću politiziranja, nama je dosta sadašnjih i bivših HDZ-ovaca, partijaca, parazita... Sad mi još samo fali Slaven Letica, da i on kaže svoje mišljenje, iako ga nitko ništa nije pitao....
Svatkom tko normalno razmislja je jasno da je ovaj potez predsjednika Josipovica samo jednim ciljem napravljen... ocuvanjem predsjednicke fotelje,ali ruku na srce ,svaki drugi bi isto to napravio sto i on,prema tome Kujundzicu svi vi ste jednaki kad su vasease fotelje u pitanju ...
Dakle, njemu je stalo samo do samoga sebe, a ni u kom slučaju do Hrvatske ----------> Ma ne gospodine. Josipović štiti instituciju predsjednika. A posredno i interese Hrvatske. A što se tiće osobne razine. PA jasno da svatko bori za vlastite pozicije. Dakle, nije sramota boriti se. Jedino mogu biti sredstva nedopuštena. Ali ostavka vlastitog savjetnika to nikako ne može biti nedopušteno sredstvo.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Daj Kujundzicu dosta vise. Kao da si ti zakupio ljubav prema svom narodu i zemlji. Ne pljuj da ne budes popljuvan./ Ako je tu netko licemjeran onda si to ti. Hrvatska nema dosta lijecnika, a ti ode u politiku. Kao lijecnik si za ovu drzavu od koristi, ali kao predsjednik ni u kom slucaju. Ne treba nam na celu drzave individua koja odlazi na grob Pavelicu.