Smisao Haaga ili Šešelj na privremenoj slobodi
Nakon zadnjeg haaškog bisera s puštanjem četničkog vojvode, preostaje samo optuženicima zaželjeti dobro zdravlje do završetka svih maratonskih suđenja
Komentari 61
Ako je Haški sud "sprdačina i upravo perverzno iskrivljavanje svega što ima veze s pravdom" kako to da podržavate Tomislava Karamarka, čovjeka koji je "locirao, dao uhititi i transferirati" Antu Gotovinu u tu antihrvatsku instituciju?
Bulaba, kako to da ti smeta što se Josipović jednom sastao s Nikolićem a nije ti smetalo kad se Tuđman 54 puta sastao s Miloševićem? Je li Josipović ili je Tuđman bio 1993. saveznik Slobodana Milošević? Je li Josipović ili je Tuđman zajedno s Miloševićem napao drugu žrtvu velikosrpske agresije (Bošnjake)? Je li Josipović ili je Tuđman plaćao Ratku Mladiću to savezništvo u markama? Je li Josipović ili je Tuđman švercao Srbim naftu za tenkove? Je li Josipović ili je Tuđman priznao Republiku Srpsku? Je li Josipović ili je Tuđman pristao da samo Hrvati nemaju svoj entiet u B i H?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
U neku ruku je dobro što su ga pustili, tako da se opet prisjetimo fašističkih pretenzija istočnih susjeda. Šešelju trebamo biti zahvalni što je ujedinio Hrvate kad je bilo najteže. A što se tiče političke snage, ne vjerujem da će će on u Srbiji biti relevantan politički faktor. Izazvat će određenu političku destabilizaciju i vratiti sve u mračne 90-e. Ne treba zaboraviti da nama nikako ne odgovara jaka Srbija. Prativši dosta njihove portale, čini mi se da su Albanci preuzeli primat državnog neprijatelja. Nama nikako ne odgovara okretanje Srbije Rusiji, jer ćemo biti na granici NATO saveza i Ruske imperije, a između je BiH, lonac u kojem se uvijek nešto kuha.