Skoro 50 državljana Izraela zaglavilo u Sarajevu: Putovnice im bacili u smeće
Vijest su prvi objavili izraelski mediji, a sarajevski portal Istraga.ba blizak sigurnosnim službama za to je dobio potvrdu uz pojašnjenje kako se sve to dogodilo u hotelu Hills u sarajevskom naselju Ilidža.
Komentari 15
U ovo "slučajno" ne vjeruje niti mali Ivica iz 1.b.
sarajevo je postalo centar mržnje i netolerancije u regiji, osim za islamiste i džihadiste
Slučajno ???
Ovakove se stvari u Sarajevu ne dogadjaju slucajno.
Je, slučajno 😏 Ta se država ubrzano pretvara u slijepo crijevo
Građani
U izraeli živi oko 2 milijuna arapa (većina muslimani) s izraelskim putovnicama... po svebu sudeći su došli kao skupina preko agencije pa su vrlo vjerojatno arapi... Onaj koji ih je sve skupa pokupio i bacio u smeće sigurno se nijee zagledao u imena u putovnicama
To je taj multiulti Sarajevo.
Samo deri taj Hamas
Nepoželjni su svugdje poput buha!
Trebali su baciti i kljućeve kroz prozor hahahahah
dobro su napravili
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Čudi me da Izraelci uopće idu u Sarajevo zar su tako slabi informarini? Alo Mosad?