Skinuo se pred djevojkom, njezin otac udario ga šakom u glavu
Austrijanac je zbog moralnog vrijeđanja građana zaradio prekršajnu prijavu, a Nizozemac zbog fizičkog napada
Komentari 46
zašto kaznena prijava nizozemcu???
Nije li to EU i europljani kojima mi težimo i kojima smo izručeni?!
Imamo istu situaciju kao i na forumu.Prvo te netko izvrijeđa,akad pokušaš odgovoriti na isti način baniraju te :-(
Ja mislim da bi trebo biti kaznjen samo krivac a u ovom slucaju Nizozemac nista nije kriv. Svaki otac svog djeteta bi trebo uciniti isto.
Nigdje ne piše kakva je to plaža (da li nudistička).. ne piše što je skinuo.. možda je skinuo samo hlaće i išao se kupati u vodu.... a dobio šakom u glavu??? Moramo znati pravu priču.. a ne ovako naklapati. Apsolutnoo je Nizozemac kriv jer nitko nema pravo nikoga tući.. ta vremena su prošla. Borili smo se za to.. i sada to imamo. Uporaba sile se mora drastično kažnjavati. Nizozemac je trebao pozvati policiju.. a ne saam rješavati stvari.
blaž - skinuo se u plićaku - sve jasno....
ako mogu biti gay - ponosni, zašto nebi i ne-gay bili isto ?
21.08.2012. u 10:37h tintilinic100 je napisao/la: Daj ne drobi, na kraju je po tebi nizozemac kriv..... Sžalem se da je članak mogao biti napisan sadržajnije, no kaj se frajer ima skidat na plaži koja nije nudistička? Već mi je punun kufer raznih neučinkovitih "procedura", raznih telefona i službi za svaki korak u životu.
Ha ha ha - šaka u glavu - najbolji lijek za izlijeve romantike na jadranu..... sjetimo se onog nizozemca fotografa, kako je dobio od domaćih....
U zatonu nema nudističke plaže, a de je meni pred čerom od 15 godina se skinia nebi ga skupili svi škovacini. Bravo za nizuzemca samo je triba nastaviti dalje nogama i zabiti mu babulj u glavu.
Louie Jesi li Iranac? ili bar Balkanac kada bi sudio šakom? Najpogubnije za odgoj mladih dama je, znači, pogled na,nevini, muški akt...Ne puštajte curice u muzeje nikako! Nastranu činjenicu da ta mlada Nizozemka,vjerovatno, ima sasvim konkretne spoznaje o muškoj anatomiji..
Sičam se jednog događaja di je tip napa curu tih godina u moru na boriku, 87 god. Skupili se ljudi na obali, a frajer je prepliva di su ga dočekali drugi i prebili ga ka prajca, i na kraju mu bacili kamen na njega koji nije bio mali, a milicajac je samo okrenio glavu, To fal kod nas za Pravinju i slične.
Pedofili ne dirajte nam dicu jer vas neče bog ni zakon spasiti.
S tim Austrijancima od 50-tak godina nikad se ne zna. Neki se pred curicama skidaju, što je manje zlo, ali drugi ih godinama drže po podrumima. Bravo Oranje.
U ovim demokratskim društvima ko ima love, tatice i tatini sinovi ne odgovaraju za nezakonite radnje, tako da je najbolje suditi na mistu.
21.08.2012. u 10:28h piranha je napisao/la: Django ! Nije on u..aški predsjedenik e da je bogdo.On je nitko i ništa niti smrdi niti miriše. ------------------------- Njima smo svi mi ujaci. Ako netko izbriše ovu rečenicu u kojoj nije nitko spomenutt imenom i prezimenom, niti kao narod, onda je taj netko totalni........(ni to nije spomenuto)
mislim da bi na mjestu tog oca i puno gore reagirao..
Niztozemcu je trebalo javno dati nagradu tako da slijedeći koji to pokuša zna što ga čeka,a ne njega kažnjavati!!!!!!!
Louie U Iran gospodo, u Iran...a ne EU.Vi ste očito ta genetska frakcija koja vuče korijene iz Azije
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
dobro je dok se stranci medjusobno mlate...