Škare Ožbolt: HDZ je napustio stup Tuđmanove politike
Vučićev režim izgubio je živce, niti jedna vlast ne može pobijediti narod, konstatirala je bivša ministrica pravosuđa.
Komentari 13
A ti si napustila stranku i ostavila članove na cjedilu. Zvala ih pri osnivanju a poslije odbacila. Ništa ti nije sveto. Samo kritizerstvo
može s Kosor i ostalim babuskarama u kolo !!
Osoba koja je pobjegla zajedno sa Granicem iz HDZ-a čim je Tuđman umro se usuđuje komentirati bilo što ??
U zgradi u kojoj sam prije živio bilo je 90+ stanova, a domar je s obitelji u stanu koji se vodio kao spremište i koji je bio suvlasništvo svih stanara. Po logici vrhunske pravnice Vesne Škare Ožbolt, svi suvlasnici su imali pravo svakodnevno ulaziti u domarev stan, u pratnji svojih obitelji, i s gostima, a da ne spominjemo da je svatko imao pravo dovesti i dva tri novinara. Naravno, u domarev stan su smjeli ulaziti kroz vrata, kroz prozor, preko balkona, preko terase, s ljestvama, s užem, ako treba i kroz ključanicu.
Prečesto su rashodovani političari komentatori, kao sol svakoj juhi. Pusić, Kosor, Holy,Ivo....Da su vrijedili, još bi bili aktivni.
Ma čuj ovu. Pomitrba. S kim?
Laž ! Tuđman u uspostavio 200 bogatih obitelji i kleptokraciju. I dan danas taj ustroj savršeno funkcionira.
Propala političarka.
dok si ti bila na nekoj funkciji HRa je bila na stupu srama kao nacionalisticka drzava, lovio se Gotovina i ostali generali po cijelom svijetu kao divljac. sad toga vise nema, tako da samo bijedno i zavidno lazes.
Pa i sam drug tito je rekao; " Ne treba se držati zakona , ko pijan plota"
Tko je sad ova?
Upravo obratno, ovo je tipični tuđmanov antihrvatski hdz.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ne volišm političare koji mjenjaju stranku kada joj loše krene. Ona je mislila da će HDZ propasti a možda je to i željela, išli je Granićev DC doživio debakl. Sada joj je vjerovatno kriv Plenković jer po njoj, on ne sljedi Tuđmana. A ti ga kao slijediš. Sanader te je stavio za ministricu pravosuđa no kada je završio u zatvoru lagala si i o njemu. Tobože on te na nešto tjerao a ti si to odbila i slične gluposti. Peta kolona u HDZ-u bila je prilično jaka i za Tuđmanova života. Sve su poduzeli da razore stranku i proglase ju zločinačkom organizacijom. Sva sreća da ju je preuzeo Plenković, počistio dugove, pomladio stranku svim alapačama iz oporbe i začepio Gubec. I tebi i Kosoričin naravno. Pametni ljudi znaju da nije lako voditi tako veliku stranku i to uspješno. HDZ je tamo gdje treba biti , desni centar. To je bio i za Tuđmana. On nije volio ekstremiste ni desne ni lijeve. Najlakše je kritizirati druge, daj sebe pogledaj. Plenković je tri puta biran za premijera. U ovim turbulentnim vremenima se izvrsno snalazi. A ti i Kosorica trkeljajte i dalje.