Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 5
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Poplave
Povratak na članak

Situacija na području Velike Gorice konačno nešto bolja

Danas je u najugroženije mjesto Čičku Poljanu stigla vojska sa svojim čamcima na kojima se prevoze hrana.

Komentari 6

OB
-obrisani-
15:15 22.09.2010.

Inače Slovenija več sprema argumente i dokaze da dobije 280 milijona eura za saniranje posljedica poplava kod nas iz EU buđeta..Iz kojeg buđeta če HR namiriti štetu ??? Hoče li dobiti neku pomoč od svojih balkanskih partnerica pred EU ulazoma Albanije, Srbije i CG ???

VL
KR
kreont
15:43 22.09.2010.

Da je tito živ odavno bi svi vojnici već bili na položajima. Hvala ti druže tito što si sagradio savski nasip. Valjda nas je jedino taj mazohist mogao držati na okupu i nekako u redu, a i taj mali čovjek bio je veći.

VL
AS
as55
16:15 22.09.2010.

Dobit če Hrvatska od istočni susjeda kurčinu kao što je uvjek i dobila da imaju šta odneti i opljačkati bili bi prvi a izgleda da če sve opet kod Jače trpiti penziči i stoka sitnoga zuba.Oni se nisu naučili na vlasti ničega odricati pa i zašto bi kada uvjek budale skrbe za nji

VL
KR
Kronika
18:36 22.09.2010.

Znao sam da će se stvar dovesti u red. Pa pored sile znanstvenika kao Jadranka Kosor, Šuker, Pankretić i HDZ dali je uopće netko i sumnjao u neuspjeh. Sad direktor Hrvatskih voda može povući svoju ostavku, jer bez njega bi propale ne samo Hrvatske vode nego i cijela Hrvatska.

VL
Avatar Alfons_x
Alfons_x
19:40 22.09.2010.

ova slika je kod mene u vrbovu a ne u cickoj poljani

VL
MM
Mladen Miletić
10:36 23.09.2010.

Sigurno je da je ipak to lijepo čuti kada nisu odgovorni htijeli da spriječe tu nesreču Danas je u najugroženije mjesto Čičku Poljanu stigla vojska sa svojim čamcima na kojima se prevoze hrana i potrepštine. Dobro je da je vojska da nisu branitelji jel nekako ima dosta mnogo raznih javnih i tajnih grdih priča o njima !

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.