Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 200
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
KRENULA NAGAĐANJA
Povratak na članak

Širi se nova teorija o proročanstvu Babe Vange koje će zauvijek promijeniti svijet: Dolazi za nekoliko dana?

Dok su Vangina proročanstva fascinirala generacije, mnogi upozoravaju na oprez pri njihovu tumačenju. Njezina predviđanja često su bila nejasna, ostavljajući prostor za različite interpretacije.

Komentari 10

Avatar Ljutta Pizza
Ljutta Pizza
13:27 04.12.2025.

Baba Rajngla je vidila trailer za The tommorow war 🤣

VL
AT
Attaman
10:04 04.12.2025.

Ako je i "vidjela" kontakt s "vanzemaljcima" na skorom sportskom događaju, uvjeren sam da je imala viziju egzibicije s dronovima prije početka utakmice ili tijekom poluvremena. U ono doba dronovi su bili nepoznanica i ako je doista vidjela nešto na nebu u svojim vizijama, za nju su to bili "vanzemaljci" jer je to jedini način na koji je mogla protumačiti takvu sliku spektakla na nebu

VL
DX
Dx
09:15 04.12.2025.

Kaj na to veli Nostradamus?

VL
Avatar moreplovac
moreplovac
10:53 04.12.2025.

Hm. Ova baba je svašta nešto predvidjela. Moja - ništa.

VL
IN
InterventniUklopničar
07:21 04.12.2025.

A ove čepove na bocama nije predvidjela.

VL
OT
otrovnijezik
12:32 04.12.2025.

Doći će protestirati jer njihova vrsta nije pozvana na takmičenje.

VL
Avatar Idler 3
Idler 3
10:29 04.12.2025.

Morti budeju nakon derbija Torcidaši ispružili ruke prema nebu 🤪

VL
AN
Anteo
15:47 04.12.2025.

Da nema tih "vanzemaljaca" ovaj svijet bi odavno prestao postojati još za vrijeme prve nuklearne krize.

VL
Avatar Ležeći Policajac
Ležeći Policajac
18:56 04.12.2025.

Ali nije vidjela da će se žumanjak od Kinder jaja teško variti?

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.