Simulirali izbijanje smrtonosne varijante COVID-19: Izraelski čelnici zabarikadirali se u bunker
Premijer je cjelodnevnu vježbu "Omega", nazvanu po izmišljenom soju virusa, opisao kao mjeru predostrožnosti kako bi Izrael bio spreman za "svaki scenarij"
Komentari 3
Kako to da u Polskoj skoro svi vjeruju da su ju Izraelci proizveli COVID-a 19 ? Jedini prvi na svijetu se svi prvi cijepili i nikome to nie čudno a kamoli sumnjivo ! ? Takva spremnost i cijepivo u količnini i na njestu i na v rijeme ! Baš u Izraelu !? Kad Ameri cijeli NATO nema uspijeha pobjede nad njiohovim neprijateljmima a oni "da spavaju" A nesmiju ni da pomognu u rasturanju svih susjeda a neda im Amerika ni prodati stare F16 nama ! Simulirali izbijanje smrtonosne varijante COVID-19: Izraelski čelnici zabarikadirali se u bunker... Izraelci čitamo simulanti !!!
To valjda fizička simulacija one koja se odvijala za stolom i na ekranu u Listoadu 2019.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Hopla: izgleda da je za ovu plandemiju planiran veliki nastavak! I još nekaj: skoro dvije godine nam se tupi kak je covid smrtonosna bolest. A ovi 20 mjeseci nakon početka plamdemije simuliraju izbijanje smrtonosne varijante iste bolesti... Hm...