Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 37
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
VOJNA VJEŽBA
Povratak na članak

Simulirali izbijanje smrtonosne varijante COVID-19: Izraelski čelnici zabarikadirali se u bunker

Premijer je cjelodnevnu vježbu "Omega", nazvanu po izmišljenom soju virusa, opisao kao mjeru predostrožnosti kako bi Izrael bio spreman za "svaki scenarij"

Komentari 3

DU
Deleted user
20:07 11.11.2021.

Hopla: izgleda da je za ovu plandemiju planiran veliki nastavak! I još nekaj: skoro dvije godine nam se tupi kak je covid smrtonosna bolest. A ovi 20 mjeseci nakon početka plamdemije simuliraju izbijanje smrtonosne varijante iste bolesti... Hm...

VL
MX
Mister X
20:02 11.11.2021.

Kako to da u Polskoj skoro svi vjeruju da su ju Izraelci proizveli COVID-a 19 ? Jedini prvi na svijetu se svi prvi cijepili i nikome to nie čudno a kamoli sumnjivo ! ? Takva spremnost i cijepivo u količnini i na njestu i na v rijeme ! Baš u Izraelu !? Kad Ameri cijeli NATO nema uspijeha pobjede nad njiohovim neprijateljmima a oni "da spavaju" A nesmiju ni da pomognu u rasturanju svih susjeda a neda im Amerika ni prodati stare F16 nama ! Simulirali izbijanje smrtonosne varijante COVID-19: Izraelski čelnici zabarikadirali se u bunker... Izraelci čitamo simulanti !!!

VL
WT
WTF!
13:11 11.11.2021.

To valjda fizička simulacija one koja se odvijala za stolom i na ekranu u Listoadu 2019.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.