Silovali i fizički zlostavljali 220 dječaka u mornarici?!
Veliki skandal o masovnim silovanjima mladih regruta u mornarici potresa Australiju
Komentari 13
U SAD sada uvode da je pedofilija seksualna orijentacija,to jest on voli imati seks sa djecom,kao sto neko voli plavuse,neko crnke, aneko djecu.Takav mu je ukus, sve je normalno.Mi bi i drek pojeli i rekli da je ukusno,samo ako je sa zapada.Mi imamo svoje tradicije koje su daleko duze nego je drzava SAD,a sada oni hoce da nas uce kako treba da zivimo, a mi kao ovnovi hocemo da ucimo od njih umjesto da vidimo sto je dobro kod nas.Tako nam i treba kada smo ovnovi.
Sad je i kod nas puno toga jasnije zašto se ne podižu istrage i optužnice za silovanja žena i muškaraca tijekom srbsko-crnogorske četničke kamarile na Hrvatsku te Bosnu i Hercegovinu. Problem je u sličnim ljudima koji rade za nadležne institucije koje bi morale procesuirati sebi slične.
Izgleda da si previdio ono kada prota opći sa kolegom, a ti nisu u katoličkoj crkvi.
Dobar je ovaj komentar "i hrvati imaju mornaricu" ali nije zavrsena misao .'Australija je demokratska kolonija engleske a hrvatska je demokratska kolonija evrope" zalosno jel da , mora da se cutii kad te jebu , cudo je sloboda.
..oni koji su bili u regrutnom centru koprivnica znaju koje gnjusobe su tamo proživljavali ... bilo je pritužbi od strane roditelja no sudstvo je odigralo svoje i štitilo zlostavljaće
je sodomija je ceznja zapadne civilizacije, mada ovi zive u aziji...
Homomornaričari...
I Hrvati imaju mornaricu
za zatvor, mornaricu i katolicku crkvu to je standard, i sta sag? platice papi zlatnu bulu i opsteno....
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Tolerancija, govor mržnje, ne osuđujte ljude, kako ste znali govoriti oni su samo malo drugačiji.