Šest europskih država pokrenulo veliki vojni projekt: Rakete će letjeti više od 2.000 kilometara
Planirani sustavi uključuju projektile dometa od 300 do 500 kilometara, zatim između 500 i 2.000 kilometara, ali i oružje koje može pogoditi ciljeve udaljene više od 2.000 kilometara
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Sve 5. Koliko će rakete koštati? Jer rat u Ukrajini je pokazao da je cijena oružja jako bitna ...