Bandić traži smjenu Divjak, stigao odgovor: Bolje da uloži u škole nego u kumstva
Ministrica je prekršila zakon koji je vrlo jasan, udžbenici su besplatni za osnovnu školu, osim onih posebnih materijala koje Vlada može, ako ima sredstava, financirati – pojasnio je Varda
Komentari 76
Svađaju se oni s ispod 2% biračkog tjela...
Bandic veliki katolik postenjacina intelektualac istinoljubac.. lopov lazljivac muljator prevrtljivac gledati ga kako laze i kako namjesta poslove natjecaje kumovima rodjacima prijateljima a sve na teret poreznih obveznika..i da jos ima onih koji glasuju za njega.. ma fuj
100% skuplji "tableti"za osnovnoškolce nego u maloprodaji, dakle ministarstvo plaća 1.000 kn po komadu sa PDV-om u maloprodaji stoji 500 kn. Slično kao i kada je Anka Mraz Taritaš kao ministrica gradila stotine zgrada u Gunji u okviru obnove odod poplave, za 1.900 EUR-a po kvadratu seoskih prizemnica na zemljištu vlasnika bez etažnoga grijanja, dakle skuplje nego u boljim četvrtina najskupljega Zagreba. Dakle, pljačka do neba ali DORH ne reagira, anemični šuti. Jer su svi isti. Pa i ova Divljakuša s HNS-om.
Općenito je tragikomično kojim se referencijama kod nas može postati ministar.
Mile, na svakom koraku nailazimo na pogrešne ljude na pogrešnim položajima. Počnimo od gradonačelnika "metropole"...
Lešinari već kruže, mada Plenković politički još nije mrtav...
Bara mala, al' puna krokodila. Plijena je sve manje, a "krokodili" nezasitni.
Vrlo primitivna argumentacija ministrice Divjak.
Ministrica ima puno i veci propblema zbog koji je trebala biti smijenita.
Lik s dvadeset optužnica, koji baca novac Zagrepčana na 50 tisuća zastava kojima je okitio sve avenije grada kao da smo u Sjevernoj Koreji, liko koji baca novac na kojekakve gluposti poput nekakvih uniformi za školarce i papuče za vrtićku djecu koju nijedno dijete ne nosi, upravo taj lik se našao tražiti ostavku ministrice. Zemlja-slučaj.
ministrica divjak je legitimno izabrana na mjesto ministrice jer za njenu stranku hns je glasovala sva rodbina nekih 100tinjak osoba....
Tragedija je za naše školstvo i našu djecu da im programe, način školovanja, obrazovanja i odgoja određuju razni jokići ili i ova drugarica divjak
Drugarica divjak pkod je neprirodne koalicije i glupog izbornog zakona. Plnković je bio svjestan važnosti obrazovne reforme i zbog viših interesa morao je to mjesto prepustiti 2 % bagri.
nažalost bandić je u pravu i bez obzira što i on sam ima putra na glavi nema potrebe da zatvaramo oči i pravdamo lopovluke i pljačku s bilo koje strane. ministrica je u fotelji još kratko ali šteta koju radii je dugoročna za našu djecu, obrazovanje i kompletnu hrvatsku. dal je škola za život bubanje stvari koje nikad djeca neće koristiti i još veće zatupljivanje tehnologijom koja od njih radi sociopate.
bandić treba zaposlit jednu malu, od njegove babe... a ona baš želi bit ministrica.
Bivsa tak i tak nista nije napravila.
Bandić če tražiti smjenu, jer zapošljava ljude iz BiH bez pravovaljanih diploma....
Opa Banda dogovorio deal s Brkic brothers da sruši vladu pa u drugom dijeljenju karata dobije više. Tako je to kad se koalira lažljivim Banditom.
Stamparije udbenika drze rodje izbosne sve matani...trebaju ministricu koja bi povecala promet slikovnica u boji...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Klub 2% protiv drugog kluba od 2%. To bi značilo raspad koalicije koja ionako nikad nije imala legitimitet a sve je potvrđeno na zadnjim izborima. Pogotovo je smiješno što tako važnu reformu sprovodi netko s 2% podrške.