'SDP nema ništa s planom 'Barbika'. Mislim da je to napravljeno u HDZ-ovoj tvornici'
Vrlo odgovorno tvrdim da oni stoje iza toga i da u počeli kampanju za predsjednika Republike na najprljaviji mogući način, kazao je Igor Dragovan
Komentari 26
još jedan pokazatelj da bez lustracije nema demokracije...
Ponovno SDP pokusava za sve okriviti HDZ, ali to im nece pomoci jer su svojom nesposobnoscu okrenuli narod protiv sebe. Narod ce izabrati Kolindu!
šta sad dragovan mjenja perkovića ?
Je, je, baš je HDZ radio plan koji je potpuno isti kao plan kojim je Josipović dobio prošle izbore... Ali nevjerojatan je ovaj Dragovan, svaki put kad mu vidim fotku, ko da gledam one pionire nekad, samo mu fali crvena marama i plava kapica s petokrakom.
Samo nam je jos ovaj trebao , haha. Kad se on pojavi , cijela Hrvatska se smije.
Čekamo priopćenje člana predsjedništva zločinačko - korupcionaške partije druga i rugalice N. Stazića. Bez njegova očitovanja ovo ne može proći!
Kada Stazići i ostali iz njegova krajolika govore o poštenju, čovijeku se mora zamagliti pred očima. Zar tome liku iz prošlog stoljeća nije jasno da ovo nije više propala Jugoslavija.
Ima li ista u ovoj zemlji da HDZ nije kriv. Kriv za drustveni standard,kriv za korupciju, kriv za nezaposlenost,kriv za propast drzave, kriv za nesposobnost ove vlade i njenih ministara za sve kriv. Samo je SDP na celu sa Milanovicemm stranka bez korupcije i lopova istinita i domoljubna stranka. Zato joj je rejting katastrofa. Sada je i drug predsjednik Josipovic stao na celo te stranke i vlade te i njemu je za sve kriv HDZ.
Dragovane nemoj sramotiti Slav.Brod.
Što to zuji? jeli to trafostanica u blizini? Neeeeeee, to Igor misli! Čovjek koji u stopu prati velikog vođu, velikih, sad već povijesnih izreka i usporedba, drugo ne može ni smisliti. Nekako sam uvjerenja da je to njegov uradak. Nekakak mi tak zgleda, ko i on.
...ko papagaji naučili svi u kokošinjcu kako kokodakati na ,,barbiku,,.......Josipović ih tri dana prije to učio nego što je pogurnuo aferu iz kokošinjca!!!
Ništa vi ostali iz SDP niste ni pošteniji niti bolji od vaše kolegice kojoj je 1.07. 2014. godine produžen boravak u Remetincu .
SDP bi trebao promijeniti ime u SJP = Stranka Jalovih Pokusaja ili SKP = Stranka Kretenskih Pokusaja!
Možda izgleda malo pretjerano, ali lice svakog čovjeka prilično točno pokazuje kakva je osoba. Toliko puta sam se uvjerio da je doista tako. Lice g.Dragovana me najviše podsjeća na dijete koje je uzelo čokoladu iz kredenca, a kada ga pitate gdje je čokolada i nije li ju on možda pojeo, onda kaže da nema pojma i da nije. E sad, čokolada ili pamflet, to je u ovoj priči jedno te isto.
..koga svrbi.taj se češe druže Drago van iz sabora!!!!!!....
A kaj se ovaj javlja? Meni taj dopis odgovara baš ovom mentalnom sklopu. A predsjednik mora voditi svoju kamanju kao običan kanditat, a ne to miješati sa sadašnjom funkcijom. On saziva konferenciju kao predsjednik, a koristi svoje ovlasti kao jedann od predsjedničkih kandidata. Nije li to sukob interesa?
Postoji li uopće netko tko je toliko retardiran da će ovaj dvostruki spin uzeti zdravo za gotovo? Takozvani "dokument" (to ime pamfletu je nametnuo Josipović) koji difamira gospođu Kolindu zapravo nema namjeru difamiratzi Kolindu nego Josipovića? Zašto je onda Josipović preko svojih novinara to prozvao "aferom Barbika"? Taj izraz "Barbika" ja najobičnija sumblimanrna difamacija Kolinde Grabar Kitarović. Josipović kaže da nije htio da to dođe u medije? To je kao da da je ne žćelim da neka pašteta izađe na tržište a onda platim reklamu za tu paštetu u udranim terminima prije dnevnika i između sportskih vijesti i vremenske prognoze. Drug Dragovan čak "odgovorno tvrdi" (kao da je netko zaustavio vremeplov u 1964. godini i kao da slušam kakvog Karedlja, Mošu Pijadu, Đilasa, Rankovića ili neku sličnu komunjaru) . "Odgovorno tvrdi" ali ne pruža nikakve dokaze. Vrijeđa li on time nas koji nismo ostali zarobljeni u komunističkom mentalitetu i kojima "odgovorne tvrdnje" nisu dovoljne da bi povjerovali u nešto, već želimo dokaze. Jedino što ovdje vjerujem je da SDP s tim nema veze jer oni ionako nisu nikakav bitan čimbenik u Hrvatskoj, oni su običan servis onih zbog kojih su tri dana prije ulaska u EU mjenjali zakon, a tri dana prije nove godine pokušali promjeniti i Ustav. Dakle, drugovi iz SDP-a, ne dajte sebi toliko na važnosti koju nemate. Niste vi ti koji su plasirali ovo, nego vaši šefovi, gazde i poslodavci.
@slavonac, nemojmo se busati o prsa prerano, pokazali su na zadnjim izborima koliko su skloni mimikriji i do kojeg nivoa medijske manipulacije su spremni ici. ovakvih ce stvari biti sve vise i vise, imaju par igraca koji mogu i samog vraga odbraniti pred sudom no ne bas dugorocnim rezultatom. postoji stara otrcana izreka, pusti mozak na pasu i nek osjecaji biraju…. neka njima mozak i suptilnost, ispravnost se osjeca
Buljavi je svakom loncu poklopac!!!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Eto HDZ će se igrati s tim kada već imaju pobjedu u rukama, stvarno su ovi SDP-ovci komični. Pa jasno je kao dan da je ovo djelo SDP-a koji sada svaljuje sve na HDZ -ovo navodno podzemlje, smiješno i usput blate gospođu Kolindu. Jadno doista. A predsjednik zbog ovog sazvao press konferenciju. Pa neće je sazvati zbog katastrofalnih rezultata ove vlade na čijem čelu je njegova partija. Neće je sazvati zbog ne pravde prema hrvatskim radnicima, neće je sazvati zbog toga što je stanje kritično i ljudi nemaju što jesti. Nego je saziva kada se radi o njegovoj guzici. Uz svo dužno poštovanje Ivo Josipović nije dostojan biti predsjednik!!!!