Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 133
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Nadzor granice
Povratak na članak

Hrvatska dosad provela 60 od 98 preporuka za Schengen

Pripremajući se za ulazak u Schengen, Hrvatska je iskoristila gotovo sav novac koji je u tu svrhu dobila od EU, a radi se o 120 milijuna eura

Komentari 3

BU
Bubalamala
10:15 26.09.2017.

Jedino kupovina sa tuđim novcem dobro im ide ali gdje treba uzeti lopatu u ruke tu nastaju problemi !

VL
Avatar cera
cera
07:44 26.09.2017.

Bitno je da su milijuni povučeni i potrošeni, za ostalih 38 preporuka je nestalo eura!!!!!

VL
Avatar MENSA
MENSA
07:49 26.09.2017.

Ako je kako, piše u tekstu..."daljnje napore potrebno usmjeriti na gradnju infrastrukture i rješavanje imovinskopravnih odnosa na pojedinim graničnim prijelazima te ubrzati radove u zračnim lukama radi ispunjavanja svih schengenskih standarda".....onda je očigledno da naš ulazak u Šengenski sustav izravnoo i jedino ovisi o sposobnosti (ili blje rečeno ....ne sposobnosti) državnih organa i tijela da rade svoj posao, ili još točnije.... o nužnosti da tisuće (političkih) uhljeba već jednom počnu zarađivati svoju plaću!

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.