Sanaderu nakon gostovanja na TV-u rejting porastao čak 5 posto!
Na drugom je mjestu najomraženijih političara u Hrvata. Najnegativnijim političarem proglasilo ga je naime 22,8 posto ispitanika. Prednjači Radmir Čačić, s 26,9 posto glasova
Komentari 33
Ma kad ce vec jednom ta apokalisa ,ovo vise nema veze sa zdravim razumom
I onda se čude što mladi obrazovani ljudi odlaze iz Hrvatske...pa kako neće kad vide kako razmišlja puk i kako im sudbinu prekrojava i mafiju na pozicije dovodi...njemu je mjesto iza rešetaka, a ne da mu popularnost raste. Nikad mi nije bilo jasno i neće mi biti jasno zašto su ga pustili. Ne postoji nijedan zdrav argumenat za takvu sramotnu odluku koja vrijeđa zdrav razum. On i Čačić, dvojca koji ne bi smjeli promolit nos kroz zatvorske rešetke.
Mozda njega i gone zbog svojih interesa, al daleko od toga da to nije zasluzio. Ako radi niceg drugog onda radi vodenja drzava po principu nama sve, ostalima nista.
Znate koja je razlika između Ive Sanadera i prosječnog Hrvata? Sanader je uspio.
porastao rejting..a sto je to..rog..rogovi..rep..ili neki drugi ..dio tijela ili uda..sto raste..iz judi..kao iz price..karavane prolaze a..judi laju..
Porast njegova rejtinga je samo statistički podatak kojim se može dobro manipulirati, ali to ne pobija činjenicu da smo nacija debila koja neće još dugo izdržati pod bremenom dugova koje su stvorili on sam i ovi koji mu i dalje vjeruju.
Da, sugrađani nam definitvno nisu previše pametni kada ovakvi još uvijek uspijevaju manipulirati s njima. Nakon više od dvadeset godina...
@chemica "sugrađani nam definitvno nisu previše pametni k" pravi su se javili: glasaci hns-a i sdp-a. koji placaju skuplji plin i struju dok im "otvorena" vlada kadrovira iza zatvorenih vrata. pokopajte se.
Glup narod do besvjesti!
... sanader je dobio priliku i kazao mišljenje drugačije od onoga što su stvorili mediji ... kad god se čuje druga strana, bez obzira o čemu se radilo mijenja se stav u većoj ili manjoj mjeri ... a budaletine kojimaa je stav o sanaderu nametnut neviđenom medijskom hajkom, pravim linčem, sada bacaju pjenu na one koji znaju i svojom glavom razmišljati i njih glupanima smatraju ... strava ...
Porastao mu rejting u ovom ćumezu....To se zove rejtingom!!!! Svaka čast!
Čestitke Stankoviću i politici RTV-a, odradli ste dobar posao, možda se ipak Snadetr vrati, sve je moguće ako to mediji hoće!? Državni nepriojatelj br. 1, veleizdajnik, koji u SAD-u ne bi provirio iz kaveza u kojem bi već morao postati gay i pozdraviti se sa gospođom i sa svim drugim osobama ženskog spola, u Hrvatskoj ljetuje na moru, brani se sa slobode i gostuje na RTV-u u najudarnijem terminu u jednoj od najgledanijih Nu2. Banana Država par exelance!
I što reći? Ima li glupljeg naroda od našeg?
04.10.2012. u 23:33h NebitanTJ je napisao/la: Znate koja je razlika između Ive Sanadera i prosječnog Hrvata? Sanader je uspio. ........................... Al mu je uspjeh. Hvala vam lijepa na takvom uspjehu!
Ne brini Ivo zbog pada rejtinga. Za mene si uvijek prvi.
05.10.2012. u 07:53h mašem repom je napisao/la: I što reći? Ima li glupljeg naroda od našeg? ------------------------------------------------------------------ Dvojim.
još smo dobro i prošli........ja sam mislio da će ga izabrat za Predsjednika...
I još se neki pitaju zašto smo u ovakvim govnima. Beeee Beeee Beeee. Ajmo još malo šišati ovce Beeee
Ako čemo lagati onda je tako 5% ako smo karakter i istinu podržavamo onda znamo da je najmanje 50% ! Staložen miran i sve što govori je logično i konkretno ... Bajić se nije usudio stati pred kamere sve su drugi obavljali za njega, govorili on nije dao slike (???) ništa nije on kazao sve se prikazalo kao da je on nešto tvrdio i demantirao ... raja ne kuži jeftini trik. HRT samo slika kako ide nekuda ; ne i kako govorom demantira. Najbolji bi bio poligraf i to da se tajno ispita dao slike nije dao slike bio kod Sanadera nije bio .. Bila bi prava katastrofa za pravosuđe kada bi se to odradilo .da se dozna tko laže !... Iako sam vrh vješto sugerira metak u čelo; praktički indirektni poziv na odstrijel okrivljenika iz jada i nemoči i samo zbog manjka bilo kakvog korisnog dokaza . Novinari jadni bez materijala plačaju pozivaju u pomoč i psihijatre koji su isto nemočni da nešto negativno ocijene kod Dr. Ive Sanadera... Svi nivni pišu o njegovoj lopoviji samo nitko ništa nezna jel nema . Nema svjedoka ni od strane policije koja ga je pratila zadnjih 10 godina u stopu i to ne jedan !
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Pomalo vraća povjerenje svojih hadezeovaca. Opet će oni starim stazama.