Sanaderu deset godina, stigao u remetinečki zatvor!
– Osramotili ste Hrvatsku – poručio je sudac Turudić Sanaderu dodajući: – Vi ste svoju funkciju iskoristili za vlastito bogaćenje, a ne za opće dobro
Komentari 393
Koji događaji zadnjih dana, trese se zemlja...
Ovo je totalni mrak Hrvatske. Pravosuđe je leglo korumpiranosti. Kraj Hrvatske kao pravne države.
UŽIVO: Sanader kriv za Hypo i Inu - prvi ratni profiter XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX Oficijelno prvi Ratni Profiter a svi znamo da te Bagre ima ko pljeve Zato nam je tako Profiteri napreduju ibivase sve mocniji i """"ugledniji""" i manje vise svii se u doba velike Poplave bavili Politikom odnosno druzili sa Politicarima.
Ovih dana samo lijepe vijesti : )
I to se zove pravda. Traze kaznu od 5 475 dana a nece dobiti ni polovicu od toga. A ona baka sta nije platila racun za vodu od 600 kuna odlezala 6 dana. To znaci za dug od 3,6 milijuna bakica bi odlezala 360 000 dana
ratno profiterstvo i korupcija su daleko blaže nedjelo od duga komunalcu. ovakve presude jako poništavaju jednakost građana pred zakonom, hoće li se ovim netko pozabaviti? daleko najjeftiniji je još uvijek ljudski život ili traumatiziranje ljudskog tijela...
u remetinec kada pođem ja, prati me 5, 6 drotova, okružni sudija rek'o 10 godina, 10 godina strogog zatvora...
Hm Generalima smanjena presuda, drbi zbunjeni i izbunjeni, Vukovar, Ovčara, Sanadera opralo, a još ga toga čeka. Vrlo burna i tmurna jesen. A sad pitanje. Što čemo sa novcima kojih nema? Bez ovih gore stvari, može se preživjeti, ali zaa stvaran život svake prosječne hrvatske amebe, potrebno je malo prljavih papirića, da zubi ne bi bili na klinu. Drugim riječima, igara nam je dosta, a kruh se ne nudi.
...srećom ovo prate i strani mediji...pa nek se vidi kakvo nam je pravosuđe...
- Želimo INU natrag u Hrvatsko vjasništvo jer je prodana i predana na kriminalan način
20.11.2012. u 10:39h system je napisao/la: još samo da Hdz osude !! XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX Bice to malo teze, puno je tu Lesinara koji se skrivaju iza ratnih Stradalnika kojih je bilo zahvaljujuci njima mali milion pocevsi od Hrvatske do Bosne.
Ovo je super. Ajde da vidimo Hrvatsku kao pravnu državu. Bilo je i vrijeme da se sudi ratnim profiterima. Nakon ovog očekujem suđenje za sojaru u Zadru koja je prodana jednom poštenom privrednuku dok je bila pod granatama za iznos manji od vrijednosti soje koja se nalazila u sojari. Ako to nije ratno profiterstvo teško mi je zamisliti što je. Kupujmo Zvijezda ulje.
Veliki dio novca ostaje Sanaderu koji ce vjerovatno nakon 5 godina izaci i uzivati na Karibima. Da bi bilo pravde onda bi morali 10 novih Remetinaca u rekordnom roku dignuti u visinu- sve do neba. Bravo gosp.Turudic.
hypo je po mojem mišljenju nedokazan tj na temelju načela in dubio pro reo bila bi oslobađajuća presuda. vidjet ćemo što će reći Vrhovni sud Loše je obrazložio i djeluje jako neuvjerljivo. trebali bi prenijeti mišljenja stranih medija o njegovom suđenju. već ih sad uspoređuju sa ukrajinom
dakle, ušli smo u pravni rat sa mađarima, kojima je iz nacionalnih interesa, sačuvan također kriminalac Hernadi hoće li Hrvatska konačno postati pametna, te poništiti ugovore i jednostavno proglasiti nacionalizaciju ine prema mađarima, jer su se koristili kriminalom u apsolutnoo nekorisnom i anti strateškom interesu RH?
Sramotno niska kazna. Takvog hladnokrvnog lopova trebalo je osuditi na barem dvostruko veću kaznu. Mislim da sudac nije uzeo u obzir okolnosti u kojima se nalazila država Hrvatska, njen narod, kada je ovaj bezočno pljačkao. Naravno da se ne smijee zaboraviti oduzimanje sve imovine za koju ne može dokazati da ju je stekao legalno.
Ovo lagano vraća vjeru u pravosuđe, samo žalosna je činjenica da je sličnih Sanadera puna Hrvatska. Zaista će BVožić ove godine doći ranije Hrvatima.
INA mora u vlasnistvo Republike Hrvatske i svi ugovori moraju biti ponisteni. Hrvatska mora cuvati nacionalne interese !
Ako je grijesio i dokaze se ,neka mu bude cast odlezati uz ispriku Hrvatskom narodu,od kojih je bespravno uzimao. Ljudi su mu svoj glas dali,a on je bacio mandat,!!Ne znam sta je u ovom covijeku.Moze li covjek biti tako hladann i grabezljiv..Neka mu Bog prosvijetli pamet ,da shvati sta je ucinio .!Bit ce nam svima lakse ,a i njemu.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Kao što sam i rekao, 10 godina.