Sanaderova obrana za jamčevinu sada nudi 7 nekretnina – evo čije su
Za bivšeg premijera nekretninom jamče prijatelji, supruga i obitelj odvjetnika Suića.
Komentari 85
Sanaderovi prijatelji nemaju građevinske i lokacijske dozvole za svoje megalomanske nekretnine, pa su odvjetnici bili na mukama.
kada ćete malo protresti imovinu odvjetnika??? otkuda im tolika imovina?? jesu li ikada, čist iz znatiželje, nekom izdali fakturu, ja sam im sve plaćao na crna, nesmiješ ni pitati račun, sve do posljednjeg puta kada sam ga skoro prebio jer je bio bezobrazan kada sam tražio račun
Neka ta gospoda prodaju te nekretnine i sakupe gotov novac,onda je to ok,ovako je to samo mazanje očiju narodu...sud bi trebao inzistirati na gotovom novcu a nikako nekretnine..
Ima se mozese.Stoje 7 nekretnina za HDZ mafiju.
ako je jamcevina iskazana u kunama onda mora biti isplacena u gotovini.kakve nekretnine..to samo ima kod nas
Umjessto da zbog svojih lopovluka i makinacija, radi kojih je uhićen u bijegu od Austrijske policije kao zadnji švercer i kriminalac, stane pred streljački vod sa crnim povezom na očima, kao primjer drugim lopužamaa koji su nastupili nakon njega, pa ga čak i nadmašili u zlodjelima. sada se ČAČA vrača nevin kao BDM (Blažena Djevica Marija). Hrvatsko pravosuđe u prijevodu na englesk "Jasna Omejec & comp. Flying Circus" omogučilo je to što nam se dešava. Ako je već tako. ČAČU za Premijere, valjda se dovoljno nakrao pa neće više
Hapsite ih redom. Sve je te pritvorenik nakada napunio našim novcem, garant!
daj sanader plati to nemoj se praviti da nemas kes lovu.....ovo je samo maska kao ljudi mu pomazu jel da plati bilo bi pitanje odkud,a ovako covjek ispadne bjeda ....
da su hdzeovci pravi katolici bi na nedeljnoj misi podarili po 7 eura za sanaderovu slobodu-220.000 x 7 i problem rješen
U Hrvatskoj tako dugo nece biti bolje dug se ne riješi problem pravne države. Što je pravna i pravedna država ? Nažalost na to pitanje ne znaju i ne mogu odgovoriti suci u Hrvatskoj jer nemaju taj menatalni sklop, zaraženii su beskonačnim glupim pravnim petljama, beskoačnim predmetima koje postaju jako skupe i na kraju beskorisne i ono što je najvažnije nema pozitivne pouke. Nažalost pouke sada ima, kradi, kradi, radi se blesav, nemoj priznati, pa se nagodi s guljenjem krumpira, eventualno nešto love vratiš i to je to...a mali čovjek nastrada, skinu ga kao zeca, represevnim brzim metodama i naravno sve to po Zakonu. Imam osječaj da se naš pravosudni sustav, provođenje Zakone, sankcioniranje nepravde uopće nije cilj, tema, pouka, već ono što kriminalci žele da se izvuku i da što bezbolnije prođu....i zato je i ova sprdačina sa jamčevinama, slučaj Sanader, Vidošević,..... Hrvati dok pod hitno ne riješimo pravosuđe, što je Zakon, zašto ga poštivati, za koga...i naravno bez dosadašnjih sudaca na svim nivoima , sve treba smjeniti onemogučiti daljnji rad i dati priliku novim koji žele provoditi Zakone u ime PRAVDE, a ne kriminala i na račun malih ljudi. Ovako ispada da je sve ovo veliki igrokaz, glumatanje demokracije, gdje jedni te isti po malima vježbaju bacaci pikado.
ma ima Sanader gotovine 10x toliko samo ne smije to prikazati
hadezeovci, je l' vam drago što izlazi? ... hoćete li ga uključiti u kampanju? ... da se malo podsjetimo ...
Bas me zanima koliko ce njegovi puleni (sve lopov do lopova, I onaj koji krade I tko drzi vrecu) dobiti obecane "nagrade|" za ovaj izlazak!!!
Jamčevine su dio nagrada.
jedan od mnogobrojnih dokaza da je hdz na vlasti cijelo vrijeme. sdp glumi fikus, hdz agenti, pipci i zakonici vode državu ustvari
to je sve tako i tako ukradeno!! to nesmije biti polog...neka oni što su se derali Ivo, Ivo!!!! sad daju novac svom idolu!!
kako se sad hdzovci hvataju Milanovica, smeta im valda sto je covjek pošten
bas me zanima koliko ce ovi njegovi puleni !!!!! (lopov je onaj koji krade I koji mu drzi vrecu) dobiti "nagrade" za ove jamcevine!!!!
Nudim Sanaderu svoju nekretninu koju ne mogu prodati (čisto vlasništvo, uporabna dozvola) za jamčevinu, a on meni zauzvrat neka položi protuvrijednost u cashu, kojeg ima na pretek, a ne smije prikazati.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Koja je to pravna kaljuza od hrvatske! Pojednostavnite zakon da je jamcevina samo u gotovini. Sudovi trebaju rjesavati tuzbe a ne baviti se procjenom nekretnina, zatim ovrhama i naplatama istih.