'Sanader izgleda kao gospodin koji je zalutao među grupu seljaka'
Sanadera je prije odlaska s mjesta premijera slavila čak i njemačka kancelarka Merkel, piše list.
Komentari 165
\"Sanader izgleda kao gospodin koji je zalutao među grupu seljaka\" Ak je der Spiegel ikad nekaj dobro pogodil onda je to kak u naslovu pise. Ali je to i za Sanadera najveci problem. On misli i izgleda kao gospon ii on vjeruje da mu se sudi. A seljaci su ga vec osudili. Presuda je koncipirana i formulirana i vecim dijelom vjerojatno i napisana. Ovo t.zv. \"sudjenje\" je jedino predstava za budale koje vjeruju, da je kod komunisticko zaposjednutih sudova i tuzioca nekaj takvoga moguce.
mora se priznati dobro izgleda u odijelu što smo mi ostali hrvati kupili
U pravu ste svi vi dragi komentatori koji branite Sanadera..on je nevin i sve što ima je zaradio mukotrpnim radom,odricanjem i štednjom!Međutim za što bi ga ja sudio je to da nikome ne želi odati tajnu svoga uspjeha kad see zna da je došao kao gologuzac iz Austrije!Bilo bi fer da i nama normalnim i manje pametnim od tu čarobnu{ili bar da proda za neku razumnu cifru}formulu kako se preko noći obogatiti!
skoda da marsál-Tite nije zív,..pa bi DORH i Bajic´imali pune ruke-dela 24h bez prestanka..!!
-pravikomunista-,..ma svi ste vi iz súme dosli u Civilizaciju, i onda ste od Civilizacije napravili-Súmu..!!..zato i slavite komunizam i Marsála, jer vas je dopelja (vlak bez voznog-reda) iz balkanske-vukoj3bine..., i posli ste jos´10 godina -lozíli parkete po Gospodskim-\"optiranim\"-kucáma i vilama i sadili S´ljive uz Hortikulturu !!
Gospodin ne bi petljao kao Sanader. Gospodina ne čini odijelo. Senader je običan žmukler koji je uhvaćen u žmukljanju. Da je gospodin, rekao bi - jesam i što sada? Bio sam glupav i halapljiv i sad odgovaram. E, koja sam budala bio. Upropasti sam cijelu obitelj pa i djecu. Njih će doživotno pratiti glas da su djeca lopova koji je prevariuo narod koji mu je vjerovao. To bi učinio gospodin.
Nadam se da će i ovim evropljanima doći iz guzice u glavu,da kad pripusti HR u uniju,mogu je istodobno i raspustiti,ili nas uzeti na dohranu!
25.11.2011. u 12:57h ljp je napisao/la: “…Niti jedan od ovih dokaza nije dovoljan niti za sumnju…” ------------------------------------------------------------------------------------ zato je vjerojatno onako i kliznuo iz zemlje. znao je da nema razloga ni za sumnju..
pa ni ja ne bi bio ništa manji gospodin da na računima imam ono šta on ima.
Peljar, ti si napisao ono sto Sam ja htio . Odijelo gospodsko, a dusa I moral hajduka iz Dugobaba. Na koncu provincijalac, ovakove transakcije I mita oni pametniji I sofisticiraniji znadu bolje sakriti. Znaci, ni posten ni pametan.
svi su ga slavili oni koji su mislili da ce biti fer i ono sto je mazno da ce pokajnicki vratiti.
\'Sanader izgleda kao gospodin koji je zalutao među grupu seljaka\' Kako ne....:) Da gospodin.....???? Prije komunizma su živjeli njih 10-tak u 5 kvadrata u selo Dugobabe, brdo Vućevica. Djeda im nije ni znao da postoji more. Onda je došao komunizamm i te čobane doveo u gradove u nacionalizirane stanove gradskih GOSPODA kojima HDZ još nije vratio oteto...... Mafija Gotovi su
Za razliku od Špigela je kod mene to tako da ne izgleda nego sigurno je to da je Dr. Sanader je pravi gospodin koji je zalutao među grupu teških seljaka\'..
\'Sanader izgleda kao gospodin koji je zalutao među grupu seljaka\' ps:e ovdje su pogodili skoz ti nasi prijatelji nemceki tj:zidovi hehe
,25.11.2011. u 18:07h oltar domovine je napisao/la: \'Sanader izgleda kao gospodin koji je zalutao zidovi hehehe tko su to \"zidovi\" pregradni ili nosivi hehehe...
Dobro ga je opisao ovaj njemački list i slažem se sa ovom konstatacijom - on samo izgleda kao gospodin a takve gospode mogli smo se nagledati i u filmovima i u stvarnosti koji su bili i pljačkaši i ubojice aa izgledali su gospodski.
sanader jest zalutao u grupu teških seljačina. ne vezati taj pojam uz seljaka, koji se muči na polji, i teško živi. sve ovo što se sad njemu događa jest sramota jednog sustava. on kao političar je imao strahovite ovlasti, kakve i ima premijer! na to se zaboravilo. on sebi nije ništa u džep stavio, i to će dokazati. a političke odluke..pa radi njih je i izabran! jel pomagao svima? hste. jel dao svima? jeste. pa što ste mislili, da će toga uvijek biti? mislite da je hdz kriv za ovu krizu? nije. oporba nema nikakav plan, nikakve mogućnosti a najmanje znanja da nas izvuče iz krize čiji su uzroci svjetski. oni će uzeti pare mirovinskim fondovima. i to neće prikazivati kao dug. a što je to drugo nego dug? sanaderu, čim te oslobode, naplati ti to sjedenje u ćeliji, i vrati se u politiku. svi ovi vrapci će umuknuti, kao i 2007.
26.11.2011. u 11:16h nekakav je napisao/la: sanader jest zalutao u grupu teških seljačina. ,Sanadera če osuditi jel to je riješena stavr samo naivni i oni koji nepoznaju sud i njegovu funkciju misle ako je netko nevin da nemože biti osuđen. Uostalom nevin gdje ima takovih u politici na balkanu ? Krtiv je koliko i svi drugi smo je na vrhu bio a računa- \"zna se\" se da je demokracija super diktatura i kada naredi nosi milione to svi trče kradu za njega lično ( uvjerilo sve bez dokaza te ga se osudilo na čućavac u metropli hrvata ! Sucu se jučer dao čin maršala da on odluči i zadovolji to što želi kralj - Šeks i puk - rulja a to je lomača ili užarena kruna za \"krivca\" ! tako funkciniraju poljoprivredne zemlje balkanije ..... Živi bili i vidili... Sanader ruši vladu Sanader ruši Kosor Sanader državni udar nitko nevjeruje. Ali 30 miliona kuna i 10 miliona Eura to svi vjeruju ! Iako nikada nigdje nije viđen nije podpisao niti zaprimio i to sve prije 17 godina uvjek drugi a on na čućavcu !!!!!
Mediji su u javnosti stvorili uvjerenje da je Sanader zadnja lopuza. I sada mu se sudi. Poslije svjedocenja Mate Granica cini mi se da to bas i nije tako. Vidjet cemo kakvi su ostali dokazi. Ili je njegova osuda vec „gotova stvar“, a sve ostalo samo kazaliste, u kojemu je netko drugi intendant?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Treba razlikovati seljačine od seljaka. Seljačine su u Njemačkoj, a seljaci u Hrvatskoj.