Samohrana majka i tri bolesne kćeri žive u konjušnici
U petnaestak kvadrata bolest je načela sve četiri , i majku i tri kćeri. No Željka ima veliku želju i ambiciju: biti odvjetnica i ispravljati nepravdu!
Komentari 124
Piše: Romana Kovačević Barišić \"– Vjerujte mi da je ovo nepodnošljivo i da sam i sama pomišljala na razne gluposti kako bih se riješila tih osjećaja. Teško je svaku večer slušati majčin plač i jecanje i gledati njenu nemoć. Teškoo je gledati kako se polako s ovim problemima gase životi u nama. Nemamo kupaonice, zahoda, dovoda, odvoda... nemamo ništa što je potrebno čovjeku da bi mogao živjeti – piše u potresnom pismu ova tinejdžerka.\" Evo, ovako, istakao sam ovaj pasus da \"slijepci\" vide sliku Hrvatske. Doista, imamo puno \"slijepaca\" u zemlji, a život bez vida je brat smrti. Nepotrebno je spomenuti da je ovo je slika Hrvatske kojom se diči HDZ i Jaca, i uglavnom njihovo \"postignuće\". Isto tako i vi branitelji, lažni ili ne-lažni pročitajte ovo! Mnogi od vas se voze u automobilima Peugeot 407, dobili ste udoban stan od države i sada ga iznajmljujete ili ste ga prodali i stavili novce u džepove.
Piše: Romana Kovačević Barišić _________________________ Evo jedan prijedlog Romana, Vidim da si humanista kao i ja, pa hajde organiziraj preko Večernjeg Lista akciju da sakupimo novca dovoljno da kupimo neki zadovoljavajući stančić ovim djevojkama. Sada su stanovi nešto jeftiniji, jaja mislim da bi smo to uspjeli, jer ima u Hrvatskoj puno ljudi koji su drukčiji od ovih koji sjede u Saboru i Vladi.., Siguran sam da će se i drugi komentatori odazvati.
da bi dobiki 9,5 m kubnih drva, a ne 2 kako kažu moraju se izjasniti da su cigani jer oni dobivaju spomenutu količinu izgleda da je u hrvatskoj cigičima više hladno od nas ostalih.
koliko je ovakovih slučajeva užas
pretužno! pridružujem se onima koji predlažu da se prikupi pomoć za tu obitelj! neka večernji otvori žirac gdje bi se uplaćivali prilozi.... ja ću odmah uplatiti.
, Kerum ima puno para i on ce im napraviti velikog ISUSA na Marijanu da se sirotinja moze moliti i klanjati a spomenik i sve to ce blagosoviti ona lopina sto se zove Bozanic. _________________
Ukinite Mesicu donacije, dajte malo i ovoj sirotinji, ili istjerajte Mesica iz Grskoviceve, pa uselite Vranesicke, gdje je sad \"socijalna drzava\"?, gdje je Bandic, Josipovic, Milanovic i drugi pravednici?.
15.02.2012. u 19:18h abendblatt je napisao/la: Ukinite Mesicu donacije, dajte malo i ovoj sirotinji, ili istjerajte Mesica iz Grskoviceve, pa uselite Vranesicke, gdje je sad \"socijalna drzava\"?, gdje je Bandic, Josipovic, Milanovic i drugi pravednici?. ----------------------------------------------------------- Mozda su na razgovorimaa u \"Kosutic banci\"?
Dakle gospođo Romana Kovačević Barišić (autorica članka), možemo li sutra očekivati nastavak članka sa planom pomoći ugroženoj obitelji kao i brojem žiro računa na koji se može uplatiti novčani prilog? to bi bilo lijepo i plemenito od Vas! Hvala!
kad će čačić i linić u zatvor i ostali poštenjaci.
bemti ovoj mami je treba dati najvise hrvatsko civilno odlikovanje-samo ko da joj da!!!!!!!!!!!!!!
Svi nasi ministri, bivsi ministri, njihovi savjetnici, politicari -probisvijeti -razbojnici i pljackasi, kerumasi, zuzulasi, senderavci imaju stanove i kuce u zemlji i inozemstvu i dobro svi znaju da du sve doslovno na ovaj ili onaj nacin ukrali hrvatskomu narodu. Alii nema glasa koji bi se oglasio; oni cak imaju i medije, za njih njihovo \"dobro i dobro njihove djece \" ceh placaju preostali.
cikago ne nego su razgovarali u vili tvog vozda na dedinju-koju je milosevic kupio za 5500 DM ili 2740 Eura, tako je mogao tebi za 10 DM kupit i jednog svinjca da zivis u njemu
njemacka-ko azilanti koji su za vrijeme borbe kidnuli u njemacku!!!!!!!!!!!
Svi oni koi su 20 godina krali ovu drzavu,oni bi trebali ovoj i ovakvim porodicama da pomognu daih zbrinu,ali takvi necitaju ovakve naslove jer suih oni napravili sirotinjom.
800 kn najamnina. prvo bih htio vidjeti najmodavca da mu objasnim što su minimalni uvijeti koje on mora prirediti da može iznajmiti to što iznajmljuje. Trebalo bi ga smjestiti tamo a njih u njegovu kučicu. To se nemože iznajmljivati. To su ruševine i tamo će ići cesta. Nemože se graditi....... a tip diže lovu.
Legalizirajmo prostituciju! Nek i samohrane majke plaćaju PDV od 25% umjesto da su u sustavu robne razmjene jer su bez novca :-( .
Ne zna Bandic gdje je ulica sram ga bilo. Žalosno....
15.02.2012. u 17:53h igorpancevo je napisao/la: pa gde ce hrvati nego u konjusnicu. konjusarstvo je stara hrvatska tradicija ___________________________ A ti pančevac ne naslađuj se tuđim nedaćama! Idi bre čisti sneg bre. Da deca idu u školu bre, da ljudii mobu ići na pos\'o bre.., i to bre.., i tako bre.., ako ovo ne razumiješ bre, onda idi u 3.14čku materinu bre!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Jugoljubi nam cinično poručuju :\"Imate Hrvatsku\", ali nepravda i neimaština nisu povezani s zemljom u kojoj živiš. Siromaštvo postoji i u \"visokorazvijenim zemljama\", pa ne viču tamo:\"Imamo Englesku\". Iza ovog cinizma stoji jal za jugoslavijom, onih koji su živjeli finoo na grbači radnika na normi.Mogli bi vam poručiti :Imali ste jugoslaviju. Radije pomognite ovim ljudima nego da se naslađujete tuđom nesrećom, ali to govori više o vama, kakav ste vi otpad.