Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 149
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
USURET ADVENTU
Povratak na članak

Samobor se profilirao kao izletnička destinacija, a pokrenuli smo i jedinstvenu web stranicu

'Turizam Samobora kroz godine se profilirao kao izletnički. Uz izuzetnu prirodnu i kulturnu baštinu, glavni atribut je i naša raznolika gastronomska ponuda'

Komentari 4

MA
Marko1337
16:09 29.11.2017.

Samobor je stoljećima bio izletnička destinacija Zagrepčana, a sada je sprnja se pajser majstorom na čelu

VL
MU
multivitamin
18:50 29.11.2017.

super

VL
MI
misho32
13:39 29.11.2017.

pa čime se ti hvale a sve su uništili , fašnik, bio je prvi u Hrvatskoj a nakon Tuđmana nisu imali koga spaljivati , dozvolili su da se iskopaju bazeni u Šmidhenu a njihov sugrađanin gradi aqva park u Biogradugradu jer mu nisu dozvolili da to učini u Samoboru.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.