Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 133
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Najavljena blokada prometnica
Povratak na članak

S obiteljima uhićenih u Orašju: Sad je došlo vrijeme da djeca brane svoje očeve

‘Apeliramo na hrvatsku Vladu da nas ne ostavi. Svi uhićeni, da su htjeli, mogli su pobjeći, ali nisu’

Komentari 61

DR
drznedaj
11:53 06.11.2016.

A kaj je s obiteljima ubijenih ? Postoje oni uopce ili su i njih rijesili ovi komandosi

VL
Avatar Jmslbrod
Jmslbrod
11:12 06.11.2016.

Brane oni svoje mirovine i lagodan zivot!,a sto se tice tih uhicenja to je samo politicki igrokaz za naivne!

VL
TR
trnjedotokija
14:09 06.11.2016.

hdz je stvarno dno dna,,

VL
Avatar NijeMiNišta
NijeMiNišta
23:57 06.11.2016.

Umjesto da se zgraža nad zločinima, Hrvatska se zgraža nad istragama

VL
MI
mirluk
13:31 06.11.2016.

Hrvatskom vlada namjestenik iz Brisela i briga ga tko je razarao Hrvatsku, on i njegovi nisu dio tog naroda.

VL
Avatar links
links
11:24 06.11.2016.

Mi smo da svi odgovaraju za pocinjene zlocine osim htvata, uvijek smo bili principjelni

VL
SR
srtuja
11:45 06.11.2016.

Nadam se da nisu nevini kao onaj Marić.

VL
ZZ
zztopigor
10:28 06.11.2016.

opet krivo postupanje.....pravo postupanje bi bilo ucinit pritisak na institucije Hrvatske drzave kao bi uhiceni dobili najbolju mogucu pravno zastitu.....sve relevantne dokumenti staviti na raspolaganje obrani uhicenih kako bi se dokazala nevinost uhicenih. na BiH institucije izvrsiti pritisak kako bi se ubrzao pravosudni proces..pa sta bude.

VL
Avatar Jmslbrod
Jmslbrod
12:25 06.11.2016.

Pocela je borba za mirovine ,eto jos podjelite hvo-u mirovine i to je to,jel morate se nekako oduziti dijaspori za glasove,sto je sa obicnim narodom jel njih tko sta pita ,jel za rad dobiju placu i ostalo!,gospodo rat je odavno zavrsio ili nije za neke!

VL
SA
sapientisat2016
12:35 06.11.2016.

MOže li mi netko odgovoriti zašto mi sustav ne dozvoljava odgovaranje na postove drugih komentatora? Ja mogu ostaviti svoj post ali mi ne dozvoljava komentiranje ili odgovaranje na druge postove. Ne da mi niti da postavim fotografiju svoga profila niti da mijenjam stavke unutar istoga. Uredno sam prijavio profil i sve radi osim toga....admine?

VL
TR
trnjedotokija
14:16 06.11.2016.

podrška našima u posavini,,izdali su vas franjo i ex jugooficiri,al nisu mi hrvati.

VL
ST
stomiovotreba
10:38 06.11.2016.

»Posavino, spaljena i pusta, prodala te iskrivljena usta.«

VL
Avatar Amerika je agresor
Amerika je agresor
11:13 06.11.2016.

A šta ćemo da decom koja su ostala siročad zbog ovih uhićenih?

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.