S obiteljima uhićenih u Orašju: Sad je došlo vrijeme da djeca brane svoje očeve
‘Apeliramo na hrvatsku Vladu da nas ne ostavi. Svi uhićeni, da su htjeli, mogli su pobjeći, ali nisu’
Komentari 61
Brane oni svoje mirovine i lagodan zivot!,a sto se tice tih uhicenja to je samo politicki igrokaz za naivne!
hdz je stvarno dno dna,,
Umjesto da se zgraža nad zločinima, Hrvatska se zgraža nad istragama
Hrvatskom vlada namjestenik iz Brisela i briga ga tko je razarao Hrvatsku, on i njegovi nisu dio tog naroda.
Mi smo da svi odgovaraju za pocinjene zlocine osim htvata, uvijek smo bili principjelni
Nadam se da nisu nevini kao onaj Marić.
opet krivo postupanje.....pravo postupanje bi bilo ucinit pritisak na institucije Hrvatske drzave kao bi uhiceni dobili najbolju mogucu pravno zastitu.....sve relevantne dokumenti staviti na raspolaganje obrani uhicenih kako bi se dokazala nevinost uhicenih. na BiH institucije izvrsiti pritisak kako bi se ubrzao pravosudni proces..pa sta bude.
Pocela je borba za mirovine ,eto jos podjelite hvo-u mirovine i to je to,jel morate se nekako oduziti dijaspori za glasove,sto je sa obicnim narodom jel njih tko sta pita ,jel za rad dobiju placu i ostalo!,gospodo rat je odavno zavrsio ili nije za neke!
MOže li mi netko odgovoriti zašto mi sustav ne dozvoljava odgovaranje na postove drugih komentatora? Ja mogu ostaviti svoj post ali mi ne dozvoljava komentiranje ili odgovaranje na druge postove. Ne da mi niti da postavim fotografiju svoga profila niti da mijenjam stavke unutar istoga. Uredno sam prijavio profil i sve radi osim toga....admine?
podrška našima u posavini,,izdali su vas franjo i ex jugooficiri,al nisu mi hrvati.
»Posavino, spaljena i pusta, prodala te iskrivljena usta.«
A šta ćemo da decom koja su ostala siročad zbog ovih uhićenih?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
A kaj je s obiteljima ubijenih ? Postoje oni uopce ili su i njih rijesili ovi komandosi