Sabo: Sve su to izmišljotine, podmeću mi jer im smetam
Sabo se tereti da je zlorabio i prekoračio svoje ovlasti kao predsjednik vukovarskog SDP-a te da je u proteklih pet godina, od akcija podjele paketića djeci za Božić i organiziranog slanja djece na more, zadržao neutvrđeni iznos za sebe.
Komentari 6
Netko tko je napustio SDP i prešao u Hsp je sebi dao najbolju legitimaciju o kakvom se karakteru i čovjeku radi.
Vreme je da smrad odlezi koju godinu...
Da li ti Sabo podmeću da tvoja kćerka preko tebe želi da otjera pročelnicu Kukuljicu i da staviš njenu prijateljicu sa kojom živi ( u vanbračnoj zajednici )?Da li tvoja kćerka ima potrebni spremu za posao knjižničarke koji obavlja ?? Tko je gradonačelnik ti ili tvoja kćerka ?
narod kaže: gdje ima dima ima i vatre... A za Rehaka bi se mogla primjeniti iona znana: Kad započne zlo pametan šuti, budala progovori a fukara se obogati...ali na žalost na račun svojih sugrađana. Sve su to bili bokci doo rata, a vidi sad...kuće, stanovi, vikendice na moru i lokali...
Prije bili bokci pa za koji k. su se borili da poslje budu u Hrvatskoj slobodnoj još veči bokci i gladni jeli to bio cilj ? Zar kapitalizam ne donosi nikome sreču radnici ekspoloatacija male plače harači a kapitalisti i i vladari menađeri šta istrage i zatvori ???
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Gospodin Sabo je jedan jednostavan i pristojan čovjek za kojega se može reći da se nije okoristio svojim položajem predsjednika SDP što za mnoge ne bih stavio ruku u vatru.Oni koji mjenjaju stranke kao netko čarape bi ipak trebali znati da javnost nije tako naivna i da neće povjerovati njihovim podmetanjima.