Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 128
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
DOBRE VIJESTI
Povratak na članak

Ružić: Postupak odobravanja inkluzivnog dodatka ćemo maksimalno ubrzati

"Već u ponedjeljak ćemo za 119.000 umirovljenika isplatiti razliku jer dolazi do ukidanja penalizacije za prijevremenu mirovinu, to će biti sa zaostacima 105 eura od početka godine", najavio je.

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.