Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 86
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
'drska provokacija'
Povratak na članak

Riječko kazalište čuvala policija: Pred ulaz došla Armada, pljuštale uvrede i povici

Na sreću, osim uvreda i povika "Četnici, četnici", "Sram vas bilo, proslavili ste Oluju", izvikivanja "Ovo je Hrvatska" nije bilo većeg incidenta ni nereda.

Komentari 210

DU
Deleted user
01:48 06.08.2015.

Kad će tom Oliveru neko zavrnut šiju?

VL
Avatar Ada
Ada
09:27 06.08.2015.

Za Dan neovisnosti čestitao je "Dan nezavisnosti", objesio je LGBT zastavu umjesto državne, kazalište preimenovao u "LGBT kazalište", sad ovo? Ne postoji li Državno odvjetništvo koje treba procesuirati izvrgavanje ruglu državnih institucija, simbola i blagdana? Mislim da je policija tebala nekoga privesti, ali to svakako nisu oni izvana koji su prosvjedovali, nego oni iznutra.

VL
DI
didazeljko
08:55 06.08.2015.

"ali i ustaške pjesme",piše u ovom članku novinar-ka VL.Mene, eto ,zanima koje su to pjesme pa molim Večernji da napravi njihov spisak,kako bi ih hrvatski narod konačno jednom vidio na jednom mjestu.Izazov je to i za prave mahere .Mir vam i Dobro!

VL
DU
Deleted user
09:53 06.08.2015.

Policija i Riječka vlast je trebala reagirati već nekoliko dana ranije kada je na zgradi Riječkog kazališta zastava spuštena na pola koplja povodom performansa koji operaciju Oluja želi prikazati u svijetlu kojim je ovih dana prikazana u Srbiji. U svakom ratu dešavaju se zločini ali to nijednu zemlju nikada nije sprječavalo da slavi svoj Dan pobjede, nezavisnosti i sl. Nedopustivo je da netko koristi novac i zgrade hrvatskih građana da bi širio svoju antihrvatsku propagandu. Nisam od onih koji mašu unaokolo hrvatskim zastavama ili koji vješa zastave po svojoj kući, ali nisam ni za to da se netko izruguje Hrvatskoj pobjedi i mnogostruko većim žrtvama koje je podnijela Hrvatska i BiH u odnosu na okupatorsku Srbiju.

VL
FI
Fisherman
00:58 06.08.2015.

I postavlja se pitanje....kad pogine taj Frljic a netreba mu jos puno, tko ce biti kriv? Dal policija koja je stala na njegovu stranu,dal Vojko Obersnel koji ga je postavio ili netko treci.

VL
CR
CROmaninho
08:34 06.08.2015.

@obiličić: a Beograd? Pašaluk! ZDS

VL
Avatar deziderij
deziderij
07:01 06.08.2015.

Ne mogu se sjetiti imena ali svojevremeno je jedan, ako se ne varam, engleski general rekao kako se on maši za pištolj ćim mu netko spomene kulturu. Vjerojatno je mislio na ovakav vid kulture, ala Frljićeve. Nemam ništa protiv demokracije, dapaće, ali protiv demonkracije kakva je ova u Rijeci je za svaku osudu. U pravim i pravnim državama takvi tipovi nikada nebi bili na takvim pozicijama ali mi smo država nemogućih mogućnosti i mogućih nemogućnosti.

VL
RI
Riječanka
06:13 06.08.2015.

Želimo biti multikulturalni grad, ali ne pod cijenu da manjina vlada nad većinom. Prošla su ta vremena. Frljiću, predugo si testirao strpljenje Riječana. Bolje pakiraj kofere prije nego što dobiješ vritnjak u bulju.

VL
TA
tamaris
08:25 06.08.2015.

Na žalost, Frljić je postigao to što je htio - publicitet. Ne znam do kad će se tolerirati taj čovjek na toj javnoj odgovornoj funkciji koja treba biti u službi domovine, a ne nečijih bolesnih kompleksaških interesa.

VL
CR
CROmaninho
08:29 06.08.2015.

Oliver "FUKARA" Frljić Public Enemy No.1

VL
SX
sudbina x
09:47 06.08.2015.

Draga braćo srbi meni se ćini da vi niste ništa naučili iz Oluje,pa plaćete i proglašavate dane žalosti ali opet nastavljate sa svojom opasnom igrom i tražite novu Oluju.Puno vas ima jer smo bili obazrivi ali vi to ne poštujete nego i dalje rovarite.Nastavite li ovako drugi put nećemo ostaviti nikakav koridor i čuvat ćemo naše traktore..!

VL
TH
thewasp
06:17 06.08.2015.

Obilic, Kraljevic Marko, Vila Ravijojla, krilati sarac! Mitomania at it's best!! Ja sam mislio da branis Kosovo a ti laprdas i na forumu lijecis komplekse i frustracije! Bjezi u misju rupu dok ima mjesta!!!

VL
BK
B Kosa
11:03 06.08.2015.

Neka je proklet svaki nas gradanin koji dadne glas onima koji izmisljaju fasizam u hrvatskoj. Frljo dugo provocira hrvatski narod, pa i sada kada se sjecamo toliki zrtava

VL
FA
Fake
12:11 06.08.2015.

Armado,svaka vam čast.

VL
SX
sudbina x
09:31 06.08.2015.

U svakoj demokratskoj državi svi njezini građani moraju poštovati njezine nacionalne praznike.Zamislite u Engleskoj ili Francuskoj negirati njihov način i pobjedu u drugom svjetskom ratu.Taj bi završio na dugogodišnjoj robiji i protjerivanju bez mogučnosti povratka. Što se kod nas dešava? Jedna politička opcija dovodi u državno kazalište stranca i k tome još srpskog ekstremista da bi provocirali hrvate a kad oni reagiraju optužiti ih za nacionalizam. Drugari to vam je opasna igra..!

VL
DI
diadora2015
12:03 06.08.2015.

Stvarno neznam sto je tim ljudima!!!Ta mjesina od Obersnela, sta si on umislja?? On je instalitao onu nakazu od Frljića U NAŠE KAZALIŠTE!!!.Pa nije mu to ocevina. 22 godine sam kazališna pretplatnica, debelo razmišljam dali i ovu godinu uzeti pretplatu.LaniLani je vec puno poznanika odustalo. jako se lose osjecam da zbog nekoliko bahatih ljudi ja moram ostati bez kazališta"!!!Pa ljudi moji jedina Rijeka nije imala organiziranu proslavu "OLUJE". e jadni moj grade sa takvim vodstvom!!!

VL
IM
imedvedo
09:01 06.08.2015.

Konačno su se Riječani opametili. Još samo trebaju istjerati crvene.

VL
Avatar Šefket Ramadani
Šefket Ramadani
00:37 06.08.2015.

Jel istina da je Frljicu mater trofazna?

VL
VA
vapor
10:45 06.08.2015.

Toga Frljića kao intendanta Hrvatskog kazališta plaća ova država i to od rada i poreza istih ovih građane koje on uporno provocira i vrijeđa?!?! Može li tko ovo pojasnit? I kako se on uvijek izvuče od batina i pljuvanja, zaštoto ne brani svoje "napredne" stavove i ideje"? Pa ljudi su, kažu, za svoje ideje spremni i poginuti. A da ga netko informira da više nema rata u Bosni pa da se on najzad vrati svojoj kući?

VL
Avatar renac
renac
10:14 06.08.2015.

A srpčići jel vas boli oluja a svako tko je izgubio ima se pravo ljutit al ne u našoj državi nego lepo da odete u svoju smrdiju pa tamo lepo pevajte i palite govnarčići.

VL
« 1 2 3 4 5 6 ... 8 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.