Renzi: manje novca za članice koje nisu solidarne u izbjegličkoj krizi
On je zaprijetio istočnoeuropskim zemljama smanivanjem sredstava za razvoj njihovih najsiromašnijih regija.
Komentari 2
DM
Renzi je masonski smrad, njega će talijani riješiti kao i musolinija
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ovaj klaun bi trebao malo razmisliti zasto mu se pola Italije iselilo I zasto mu je nezaposlenost mladih 40 % umjesto da baulja propagandne floskule. Poljska, Ceska, Slovacka, Madjarska, Rumunjska, Bugarska, Grcka itd. nemaju razloga da dijele izbjeglice I migrante s zapadno-europskim imperijalnim I kolonijalnim silama jer nisu te jadne drzave istocne Europe uzrokovale ovu migrantsku krizu, pa pola njihovih vlastitih populacija su migrant u tim istim zapadno-euroskim zemljama. Ovo je posljedica imperijalne I neokolonijalne zapadne elite koja je prvo opljackala svoje gradjane (Austerity) I sada krade I razara svoje bivse kolonije stvarajuci tako sebi novu jeftinu radu snagu.