Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 173
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
SUMNJA U TRI KAZNENA DJELA
Povratak na članak

Redatelj Dalibor Matanić pod istragom zbog bludnih radnji, droge i uznemiravanja

Prijavile su ga žene koje su s njim surađivale na filmskim ili reklamnim projektima, a prema navodima, imao je mogućnost izravno utjecati na njihove karijere.

Komentari 8

Avatar MarkoHR
MarkoHR
08:13 28.10.2025.

D.M. umišljeni narcisoid, pripadnik prokomunističke jugoslovenske klike, pravi vulgarne filmove koji konstruiraju ruganje hrvatskim generalima, Ličanima, Hercegovcima kao onima koji su “krivi” za smrt njihove Jugoslavije, dok u njegovoj pozadini stoji ljudska bijeda, ništavilo ateizma i potpuna nekvaliteta.

VL
FD
franjo.durinic
07:48 28.10.2025.

Još jedan iz MOŽEMO..

VL
VR
Vrapčanac
08:45 28.10.2025.

Najgore od svega je da na svoj PR najviše paze upravo ovakvi likovi koji imaju najviše putra na glavi, a da upravo takve likove koji prodaju lažnu sliku o sebi mediji najviše vole prikazati poštenima i sposobnima, sve dok prava istina ne izađe na vidjelo. Svaka sličnost ove individue sa individuama iz njemu bliskih političkih čimbenika koji su na vlasti u Gradu je naravno isključivo odraz istog pristupa životu, najvažnija je PR slika neovisno o stvarnoj istini iza nje.

VL
Avatar Samodesno
Samodesno
08:48 28.10.2025.

Zločesti desničari namjestili lažne optužbe predvodniku ljevice kod nas.

VL
Avatar Irac
Irac
07:34 28.10.2025.

Zloćko. Koji samo pogled ima..

VL
JA
Jania
09:24 28.10.2025.

Licemjerni pokvarenjak. Lik i djelo potpuno usklađeni.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.