Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 52
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
REAKCIJA LJEVICE NA DOČEK

Reakcija SDP-a na doček rukometaša: 'Plenković nije normalan'

Foto: Sanjin Strukic/PIXSELL, Goran Stanzl/PIXSELL
1/7
02.02.2026.
u 11:55

'Svaka čast sportašima na bronci, to je ogroman uspjeh, no sve to je pokvario Plenković koji u prvi plan gura jednog izvođača kojeg stavlja iznad cijele nacije'

Vlada RH organizira rukometašima doček sa Thompsonom po želji rukometaša, nakon što je isti otkazao grad Zagreb na čelu sa Tomislavom Tomaševićem. Stigle su reakcije sa svih strana, od Dalije Orešković koja podržava zabranu dočeka do HDZ-a koji šalje oštre kritike.

Sad se oglasio i SDP Hrvatske sa Sinišom Hajdaš Dončićem na Facebook statusu koji prenosimo u tekstu ispod: 

Plenković nije normalan. Ovo nema baš nikakve veze sa sportom, ovo je državni udar radikalne i desne Plenkovićeve vlade na lokalnu samoupravu. Svaka čast sportašima na bronci, to je ogroman uspjeh, no sve to je pokvario Plenković koji u prvi plan gura jednog izvođača kojeg stavlja iznad cijele nacije. Inače, što se tiče dotičnog izvođača, da je s njegove strane bilo stvarnog poštovanja prema igračima i navijačima, Thompson bi uzeo gitaru, dočekao rukometaše u zračnoj luci i otpjevao im tu jednu pjesmu. SDP poručuje: budi normalna Hrvatska!

FOTO Opet krenule pripreme na Trgu: Thompson i rukometaši stižu za nekoliko sati, evo kako sve sada izgleda
1/21

Komentara 4

IG
IgorY
12:33 02.02.2026.

Hajdaš, Hajdaš, ako je Plenković radikalan i desno onda si u stvari rekao sve o sebi i tvojima. Jasno da ti je radikalan kada ste vi ultra lijeva opcija, staljinistička. Onda je Jasno da je vama i Plenković radikalan

DU
Deleted user
21:11 02.02.2026.

"... prvi plan gura jednog izvođača kojeg stavlja iznad cijele nacije" - Valjda se ne sječa kada su ga sami rukometaši tražili.. Pokušava skupiti glasove od ovih možemovaca kojih i ovako ima malo

BL
Bloomberg
16:12 02.02.2026.

Plenki je super, al kaj je s tobom i tatom s Pantovčaka? Obilo vam se o glavu što ste radili? Pa ako ste mogli vi kad vam je trebalo, može i on kad to narod podržava.

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja

Pretplata