Cure novi detalji misterioznog bijega iz Alcatraza: Je li ova greška pomogla trojici zatvorenika
Ključ njihove prijevare bile su realistične lutke glava, izrađene od sapuna, betonske prašine, gipsa, kabela i kose iz brijačnice, koje su stražarima sugerirale da zatvorenici spavaju
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Bilo bi lijepo znati i zbog čeg su bili osuđeni i na koliko, da znamo je li nam drago što su pobjegli ili nije