Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 8
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
SULUDI ČIN
Povratak na članak

Raznio se bombom u stanu udovice branitelja pred djecom

Ivica K. (45) izranjavan je po cijelom tijelu, a mlađem, šestogodišnjem sinu N. M. geler je završio u čelu

Komentari 42

SI
sinkić
20:55 20.03.2011.

ovom dolje: zagrepčani su bili na frontu izvučeni sa svojih radnih mjesta i danas rade u firmama a ne žive od penzije sa 45 godina ko sva bagra iz minken bojne luzeru

VL
Avatar kanonik
kanonik
21:17 20.03.2011.

m 75 je bomba za navalna djelovanja,ne čini sve ono što joj piše u karakteristikama ali je bučna i to joj je prednost pri napadu.Bože koliko će još ljudi izginuti od zaostalog oružja.

VL
Avatar broz
broz
22:06 20.03.2011.

Naslov je stvarno fantastičan,a da je drugačiji urednik vijest vjerovatno ne bi objavio.

VL
VI
viviann
22:57 20.03.2011.

Ne treba ga više pustiti iz ludare.

VL
FE
Felicijen
23:04 20.03.2011.

Što je novinar htio s time napisavši da se to dogodilo u stanu udovice branitelja? Pojačati morbidni dojam bljutavog članka? I onda je sve garnirao još s time što je nezaposlena Bosanka!? Mogao je još napisati i da ne depilira noge. U kakve se to \"Večernji\" pretvorio novine? Nažalost i to ne od jučer a i ne samo on. Više uopće nema ozbiljnih novina kod nas. Doduše možda nema ni za koga....

VL
Avatar lkis05@htnet-dsl
lkis05@htnet-dsl
09:24 21.03.2011.

Zaljubio se on u mirovinu,znamo koliko udovica ima dobre mirovine i žive u izvanbračnoj zajednici a mi financiramo...........

VL
SI
sikert
08:08 21.03.2011.

Novinar nije napisao da li se ta nezaposlena medicinska sestra doselila u RH poslije rata jer mi nije jasno zašto navodi da je iz BiH. Inače RH plaća iz našeg proračuna koji pune svi građani RH mirovine za oko 800 udovica HVO-a ne HV-a i to onih snaga koje nikada nisu ratovale na tlu RH i još 5400 mirovina branitelja HVO-a a prije 3 godine bilo ih je samo 3200. Eto kako se prijevarama došlo do mirovina koje Hrvatski građani tj. građani druge države plaćaju iz svojih doprinosa i poreza umjesto da svoja prava traže u BiH. Takav način plaćanja mirovina udovicama i vojnim umirovljenicima vojske HVO-a je ilegalan jer ova Vlada krade svom narodu da bi kupovala glasačku mašineriju u dijaspori a i ukinut i im je naziv HR.zajednica Herceg Bosna prema tome ni vojska HVO-a po tome nije više legitimna vojna formacija koja je ratovala jer nije u sastavu vojske BiH.Eto primjera gdje nas HDZ i dalje potkrada i građanima laže kakao se boje da RH „ne pocrveni“ (opet im se javlja strah od bivšim komunista a najviše komunista je u HDZ prešlo poslije promjene vlasti).GOSP. KOSOR -HRVATSKA SE CRVEI ZBOG PLJAČKE KOJU JE IZVRŠIO HDZ A BIVŠI VAŠ DUHOVNI VOĐA I ONAJ KOME STE SVI LJUBILI RUKE I KLANJALI MU SE SJEDI U AUSTRIJSKOM ZATVORU JER STE MU SVI OKRENULI LEĐA ASVI U VRHU VLADE STE ZNALI ZA NJEGOVE NAREDBE DA SE IZ JAVNIH POĐUZEĆA IZVLAĆE NOVCI DA BI VAM STRANKA OPSTALA A I SADA TO JOŠ RADITE. Zašto Mravak i Buljubašić još uvijek rade u HEP-u iz koga su krali i zašto se Buljubašiću ne oduzme stan koji je dobio od Vaše stranke jer je u Australiji „sređivao“ pobjede HDZ-a. Ako mu je tamo bilo dobro zašto je došao u pokradenu RH- da može i sam krasti i ništa ne raditi kao što ni sada ništa ne radi u Termoelektrani-toplani Zagreb, osim što uredno prima kao i Mravak plaću.Nitko ih ne dira jer su HDZ-ovci (e).

VL
DO
doktorica
08:30 21.03.2011.

Bosno moja.....

VL
64
64goran64
08:50 21.03.2011.

Marš stoko natrag na balkan pa se tamo koljite

VL
Avatar cro1com
cro1com
09:18 21.03.2011.

I ja sam iz bosne .Najljepsi hrvati su iz bosne.(i hrvatice)

VL
Avatar cro1com
cro1com
09:23 21.03.2011.

Jedno je sigurno kad dodes u ZAGROB odbaci sve moralne vrline.!

VL
OS
osvetnik
09:40 21.03.2011.

Kada citam ove komentare - mislim da vi hrvati ste trebali ostati austrijske sluge. Sram Vas bilo -tu se iskaljujete nad sirotinjom a tamo Mesici i Kosorke prave budale od Vas. Prvo sisu novaca vise nego svi ti penzioneri, a drugo mrze sve sto je hravtsko, I molim vas da ne nabjajam - gradnja stanova cetnicima, stanomirovic itd. Sram Vas bilo jeste kmetovi - samo se kurcite nad sirotinjom - zato vam je tako. SRAMOTA

VL
Avatar broz
broz
09:43 21.03.2011.

To što večernjak nema ni h od hrvatstva nikome ništa.

VL
OB
-obrisani-
09:58 21.03.2011.

Raznio se bombom je ili nije ... Nije kad je izranjavan... ?! Djete zadobilo geler u celo ,nije ozlijedjeno ,zavrsi u bolnici na infuziji gdje je zadrzan jer mu nisu mogli geler ukloniti.... Konfuznije od ovog clanka rjetko kad dada sam procitala.... Opet M.Zrinjski... Novinarstvo nam je dno dna..

VL
AC
acmilano
09:58 21.03.2011.

Vecernjak se je, od nekada kulturnog medija,pretvorio u petparacki list iz najdoljnje ladice zurnalistike...UZAS !

VL
AC
acmilano
10:03 21.03.2011.

CROATTA... vjerojatno ce te zacuditi,ali mi Zagrepcani uzivamo u cinjenici,da nas takvi poput Tebe mrze !!! Mi vas smatramo debilnom stokom,jer grizete ruku,koja vas hrani !!!

VL
ZD
Zdravek
10:19 21.03.2011.

21.03.2011. u 09:24h lkis05@htnet-dsl je napisao/la: \"Zaljubio se on u mirovinu,znamo koliko udovica ima dobre mirovine i žive u izvanbračnoj zajednici a mi financiramo.........\" clanak je cjeli kontradiktoran, pa je tesko pohvatat kaj je a kaj nije, ali da lii ona prima mirovinu ako pise da je nezaposlena medicinska sestra? btw muz je umro prije 4 godine od mozdanog, pa nije valjda da i smrt nakon rata osigurava braniteljsku bracnu mirovinu? jer onda imamo velik problem, jer status branitelja ima 500000, kaj nam u blizoj ili daljoj buducnosti donosi cca toiko povlastenih mirovina :(

VL
DU
Deleted user
16:04 21.03.2011.

300000 ih je došlo u našu zemlju al prilagodili se nisu,i nikad nit neće,a lažnih branitelja ko u priči

VL
BU
BushidoSenshin
15:55 22.03.2011.

stvarno mi je zao te djece i njihove majke i nikakve okolnosti nemogu opravdati takav cin,ALI,ALI,ALI,posto sam malo vise upoznat sa situacijom komentirat cu sa pitanjem:napokon si se donmogo neke PRAVE novcane svote,i tad gle!naso i zenicu neku da ne provedes zivot sam \"obitelj\",,,mislis ah to je to ima djecu al joj je stalo do mene.a kad ono nakon 3g. lova se otopila,zenica te vise ne zeli u svojoj kuci,lansira ti odjeb jer vise nema sta da od tebe izvuce,a svoje kuce vise nemas,love isto kako sve to nadoknadit? ps.\"Ajaks\"je uvijek bio povucen i pasivan ali ne i agresivan,i dobar kvartovski prijatelj svima

VL
Avatar Mihac™
Mihac™
21:55 20.03.2011.

Hmmm, udovica hrvatskog branitelja kao i 99% udovica koje žive od debele penzije na sistem dva svjedoka da su bile u necječanoj vezi, a poslije mali čopor djece 15 godina iza rata. Puno ih je Borovje i ostali zagrebački kvartovi.i. Naravno debelo prednjače one iz BiH i svakodnevno im se išetavaju jahači dok one uživaju u blagodatima penzija pa ponekad si mislim kako li bi lijepo bilo da sam i ja na taj sistem udovac a ne da crnčim kao i ostali naš narod do 65 godine ako poživim toliko.

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.