Preminuo ravnatelj KBC-a Rebro Ante Ćorušić, kolege se opraštaju od njega
Ravnatelj Rebra poginuo je pri padu s požarnih stepenica na upravnoj zgradi bolnice. Kolege su u šoku. Sućut je izrazila i Hrvatska liječnička komora
Komentari 58
RIP! Spasio je gomilu zivota !
Sramota kakve komentare stavljaju! Pa da je i najgori čovjek na svijetu, nije u redu ovako pljuvati po mrtvom čovjeku! Sramota!
Sućut obitelji i prijateljima! tragedija. Spasio je tisuće života, a umro zbog pada. Ironija.
Gigant je bio od čovjeka!! Ne znate ni dana ni časa....ko ima uši neka čuje...RIP doktore!
R:I:P:::Koliko ga mrze kukavice koje se boje male injekcije?
To su ovi “napredni” s difamirajucim komentarima. Ljubitelji Rusa i Arapa i Laktaša i gardista. Nema crvenih kartona za njih , samo za nas koji poštivamo bilo čiju smrt
Sucut obitelji i pitanje ,zasto stepenice nisu sarirane vec prije? Zamislite pozar ili nesto drugo i ljudi navale na te stepenice?!
RIP! Prema opisanome zvuči čudno. Po bilo kakvim stepenicama se pada i kotrlja. Ovdje ispada da je pao sa podesta brem 2. etaže "u prazno" ravno dolje. Može fotka tih stepenica? Imaju rukohvat? (Morale bi imati ako su iole propisno napravljene a u bolnicama nebi smjelo biti dograđenih nepropisnih preinaka.
Tragično. Počivao u miru !
Tri kata preletio je, što je oko 8 metara visine, što je nemoguće zbog loših stepenica. Nešto sasvim drugo se dogodilo – doktor je pao na beton s trećeg kata.
Moja sućut.
ma da, svi plaču radi njega i ne znaju kako dalje. vjerojatno mu je i obitelj odahnula.
beroše, jesi li ti pomogao anti da skoči ?
Zapuštena država uzima danak. Svakodnevno se događaju tragedije samo nitko ne piše o njima. Biti će toga sve više.
Što kaže test na alkohol? Jel bio trijezan ili pod "gasom"? Sad će biti panika ercegovcima koje je postavio na pozicije,mijenja se vlast. Osim ako plenki ne postavi opet nekog svog uhljeba na njegovu poziciju. RIP!
Nažalost poginuo i dao ideju Putinu.
Mora se biti oprezan pri korištenju požarnih stepenica. Ljudi to olako shvaćaju ali često to bude prekasno. Trebalo bi raditi više na edukaciji osoblja kako se ovakve tragedije ne bi ponavljale.
Eto, umjesto mirovine i uživanja s unucima, on je odabrao partiju i vlast. Rukama i nogama održao se fotelju ustanove koja mu je došla glave. Valjda je i njoj dodijao. Svima dođe kraj, a puna su groblja nezamjenjivih. Svatko bi u tome trebao nešto naučiti i svoj život posvetiti pravim vrijednostima, a to je prije svega obitelj i dom. Počivao u miru.
da je ovo u rusiji, pisali bi da ga je putin maknuo. eto, sad je netko pao kod nas.... čekam... ajoj, uz konzumov dućan, ma sigurno ruska osveta zbog izbacivanja rusa iz vlasničke strukture fortenove
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Pokoj vječni daruj mu, Gospodine.