Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 161
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Spasiteljica illi?
Povratak na članak

Rat za Badel 1862. Država spašava tvrtku, tko će vladati?

Mali dioničari od države traže da makne Zvjezdanu Blažić. Nije sigurno da će je država potvrditi

Komentari 26

Avatar pauk
pauk
20:48 21.08.2011.

kak badel moze propasti pa hr. su najveci pijanci samo veliki lopovi piju finu cugicu

VL
Avatar broz
broz
23:19 21.08.2011.

Sličnim modelom s u sanirane nekada hrvatske banke koje su bile u većinskom vlasništvu države.A čije su sada?Najprije saniraj novcem poreznih obveznika,a onda prodaj.I da neće biti provizije za političare?Moš mislit.Dolje komunisti.

VL
GR
gradjanski
23:36 21.08.2011.

Ovo kod nas je tipično samo za nas! Kad se dovode na rub tvrtke kao što su \"Ukop\" ili Badel ... tvrtke koje po prirodi posla ne mogu propasti ... onda je to stvarno krajnje bezobrazno od vladajućih! Svatko s malo mozga u glavi zna da se samo normalnim - dakle nikakvim posebnom vodstvom , te tvrte mogu voditi bez problema i da nikom ne fali ništa ... ali naravno, kod nas sve ima prizvuk hrvatski i sve ima miris politike i pozadinu kriminala. Mislim da bi rukovodeći kadar koji takvu neku tvrtku dovede na rub ili stečaj trebalo kažnjavati robijama od najmanje 10 godina strogog zatvora!

VL
IB
iva.begovic
11:40 22.08.2011.

Ako se Badel doista sada spašava iz državne blagajne - što čeka oporba? Neka istraže taj slučaj i kritiziraju potez Vlade.

VL
NM
nova metla
13:06 22.08.2011.

Žena za nemoguće misije!....objavljeno nedavno, u očito plaćenoj reportaži, u tjedniku \"Glorija\".....i očito je točno! Jer, doista je nemoguća misija potopiti, dovesti na rub stečaja firmu kao što je Badel, a njoj je to uspjelo!

VL
LU
lutomirski
16:09 22.08.2011.

Dali vi znate kako nas industrija sa potporom drzave truje, dali vi znate kakvoga secera ima u tim sokovima, sigurno ste culi za STEVIJU, najzdravlji secer iz prirode, ali oni hoce svoju skupu repu prodavati ili svoje otrove na racun nasega zdravlja, dali ste si uzeli truda i sa povecalom pogledali razlicite sokove i njihovih sastojaka, dali ste culi za ASPARTAM, najveci otrov vasega zdravlja, pogledajte na google ili you tube...onda ce vam biti puno jasnije, dali znate koje ta firma MONSANTOS, najveca gangsterska firma na svjetu, podrzava ih Ameicka vlada i pogledajte koji ljudi stoje iza te firme !!!!! biti ce vam puno jasnije...pijte u buducnost samo vodu,jeftinija je i zdravija....!!!!!!!!

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.