Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 155
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
ručnu dižu u 2. krugu
Povratak na članak

Rat na ljevici: 'Možemo! nas je zbog uskih interesa odbio, željeli su da SDP nestane'

SDP smatra da bi prije četiri godine Mrak Taritaš ‘dobila’ Bandića da ju je podupro Tomašević

Komentari 39

MA
MarasG
20:55 09.02.2021.

Jednom sam rekao i ovaj puta cu ponoviti.Milanovic poceo,Bero nastavio a Grbin ce zavrsiti totalni slom sdpea.

VL
TH
theo
20:13 09.02.2021.

klisović će doživjeti veledebakl

VL
Avatar Ivan Grozni
Ivan Grozni
20:41 09.02.2021.

Bez obzira koliko je Banderas loš , sreća da nema Mrak jer Zagrebu više nikad nebi svanulo .

VL
KO
Kološanin
20:47 09.02.2021.

Činjenica koja je vrlo bitna, a u članku je "preskočena" jest da je koalicija Zagreb je naš (Tomašević) na izborima 2017. osvojila 12.996 glasova. U drugom krugu izbora bili su Bandić i Mrak Taritaš, a pobijedio je Bandić sa 16.336 glasova razlike. Dakle, da su svi Tomaševićevi birači i glasali za SDP-ovu kandidatkinju, Mrak Taritaš bi svejedno izgubila izbore. SDP-u je pametnije da ne podmeće jer samo može izgubiti i ono malo preostalog rejtinga.

VL
BR
Bruce
20:22 09.02.2021.

SDP ponovno podupire Bandića. Klisović nema šanse u Zagrebu. Za SDP u Zagrebu se samo može reći "sami pali, sami se ubili". Peđa, ti to ne kužiš i evidentno ne kužiš kakvo ozračje vlada među Zagrepčanima. Možda si dobar dečecec ali nisi dobro procijenio stvar. Klisoviću, nisi trebao prihvatiti kandidaturu da se ne sramotiš.

VL
Avatar dmitarXX
dmitarXX
20:54 09.02.2021.

A nestali ste ionako..

VL
MA
MarasG
20:57 09.02.2021.

Svi oni sto su Grbina birali za predsjednika stranke su radili za osobni interes a stranka im je zadnje na svirali.

VL
JA
jadnatikoza
20:13 09.02.2021.

SDP je mrtav. To nikad nije bila stranka ljevice već stranka krupnog kapitala koja se ulizivala bankama i za radnike ih je zabolio kikiriki..

VL
VR
Vrijesak
20:19 09.02.2021.

Gubljenje vremena,nema tu pomoći.

VL
AD
adminka
20:23 09.02.2021.

ma sdp je propala stranka, njih više niko ne doživljava..opozicija je karamela za adeze, pocuclaju ih čas posla, na našu žalost....

VL
Avatar smokeonthewater
smokeonthewater
20:40 09.02.2021.

Imaju sekretara od 2,5 metara i misle da zbog toga nisu nestali. Ma dajte milim Vas .......

VL
MK
MKinkognito60
21:11 09.02.2021.

Da nije korona krize nebi bili ni sjena od sjene koju sad imaju saboru, ljudi su nezadovoljni i loše volje zbog korone, netko mora bit kriv i to je vlast. HDZ ima najstabilnije biračko tijelo, za lokalne izbore je važnije koga će imati kao zastupnika nego gradonačelnika. Gradonačelnik meže biti i komedijaš samo se ne smije zamjeriti biračima na osobnom nivou. Zbog toga Bandić i kerum imaju velike šanse a Rijeka mi je nejasnam još nijedan prepoznatljiv kandidat se nije pojavio. Čak i Miletć koji bi mogao bit meštar od maškara nema šanse jer se bolesno prenemaže a ni Most mu ne pomaže ratobornom retorikom. Poslije lokalnih izbora HDZ će možda inscenirati raspuštanje sabora i pomešće SDP, Možemo, Radničku Frontu, DP i Most. Ostaće možda od svih poneko za uzorak ali samo za uzorak. HDZ ima dovoljno materijala koji može prosipat kako bi smanjio ugled svih nabrojanih ali ga čuvaju za pravi trnutak. Ponekad se isprovocirani Bačić zaleti ali na vrijeme se zaustavi pa izgleda ko lapsuz ali lapsuza nema samo suzdržavanje.

VL
PE
PetiElement
22:07 09.02.2021.

Kad će sjašit više ova Mrak sa Zagreba?!? Tko bi normalan tebi dao podršku? A i ovaj mali ćubasti je zabrijao.. bit će suza......

VL
SI
Simpleton
00:43 10.02.2021.

Tako je! I ja se nadam da ce SDP uskoro nestati! Stranka bez ideja, programa, i sto je najvaznije, KVALITETNIH LJUDI.

VL
LI
LikaDika
20:52 09.02.2021.

SDP sa marasom na celu sve sto mu dolazi iz Zagreba ne smatra vrijednim postovanja i ravnopravnih onima iz Rijeke.

VL
ZV
Zvjerko1
22:01 09.02.2021.

SDP je prošlo svršeno vrijeme. Umočen u korupciji do grla. Doduše, nešto manje od HDZ-a, ali previše za bilo kojeg normalnog građanina.

VL
BL
bluescreen
22:41 09.02.2021.

Boli me patka.

VL
BL
bluescreen
22:39 09.02.2021.

Opet nedohebana Petra.

VL
ZV
zvezdomor
10:21 10.02.2021.

Šaka jada

VL
OP
optrt
21:57 09.02.2021.

MAVASA za gradonačelnika...

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.