Raspala se komunikacija na društvenim mrežama
Ove godine u Vladi kao da su digli ruke od društvenih mreža, broj tvitova se smanjio šest puta, a na Facebooku su u mjesec dana imali samo 9 objava
Komentari 6
mislim da se raspala,.,,komunikacija u sdp-u...ne samo na drustvenim mrezama nego u samom sdp-u i kako price kruze ,( provijerene i tocne kazu),,komadina preuzima vodjstvo u sdpu,,,i bas mi je drago i onda cu glasati za sdp,,,ali,,,samo ako komadina bude na celu sdp-a
Vlade više nema pa nema niti tvitova, niti statusa...Samo se čeka njih odlazak...
Ovo je gore nego Mexico. I onda se pitamo zasto ne dolaze nam turisti.
Mene su banirali na fb, majku in njihovu!!! :)
i djete u vrtiću bi znao za namještaljke a tko je kriv nemože gasa sve se vidi tko hoće sve se zna tko je pošten bar do sebe ako ne do svih građana
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Za sve je kriv HDZ.