Radnik Diokija blokira ulaz u tvrtku zbog neisplaćenih plaća
HEP je pristao deblokirati račun DINE Omišalj, službeno je potvrđeno, javlja HRT.
Komentari 8
Hrvatski cirkus i natezanja -zezanja. Dok netko ne dfođe na prave ideje riješavanja sa bombama i vatrom zakona reda neče biti nego pljačka i pljačka gdje na kraju uvjek i jedini zarađuje sud - i država Hrvatska . A ostalili neka gladuju sa malim svojim hrvatima . jedno je za tvrditi . Niti srbi za vrijeme rata nisu dijecu male hravte izgladnjivali kao što si dozvoli demokracija-zakonski i to još poslje 20 godina iza rata
a kad sam im savjetovao prije 10 godina da \"žrtvuju\" dioki i kreditno ga opterete za novu carbon fiber industriju....rekli su mi da nisam normalan do sada bi već ta tehnologija od tadašnjih 120 mil$ bila isplaćena, a radnici nee bi bili na cesti !
Ma sramota , pa ovi hoće svoje plaće ??? Plaće su se dijelile za vrijeme Mraćnog Doba Komunizma. Hvala Bogu komunizam osta iza nas, pa ne moram svojim radnicima dati plaću, iako ne plaćam ni doprinose,a ako se i pobune - Noga u TUR, stići će novi ljudi
Jezicu doletjelo s Salamanderom sada ti mogu doletjeti kamenje a otice bez salamandera ali peneze si odnio u lichtenstein ...Hr, kripo ti ih nemoze oduzeti
ej ti na slici: sad širiš ruke!? a dok ste bili uspješni nije vam smetalo što je ježić kriminalac , bitno je da ste radili u "profitabilnoj " tvrtki. gledali ste samo svoju guzicu. E vidiš rođo sada i jaja gledam samo svoju guzicu. Tako da me baš briga za vas i vaše plaće. Samo se nadam da vas neće sanirati državnim parama.
Ovo ili bivši OKI je bio gigant u cijeloj Jugi, 4000 ZAPOSLENIH najveće plaće,viškovi svaka tri mjeseca,besplatna zdravstvena zaštita,besplatna rekreacija i sport čak vlastiti tenis tereni,besplatna edukacija i školovanje zaposlenika, SAMOUPRAVLJANJE a ne lažna DEMOKRACIJA i sve je to bilo za vrijeme Tita a rušili smo jedan od najboljih i najsigurnijih sistema po radnike i narod.Pitam se zašto i tko nas je na to natjerao. Zasigurno postoje o svemu dokumenti...predlažem napraviti izložbu sa fotografijama i radionicu sa predavanjima bivših radnika i sve to usporediti sa današnjom jadom i bjedom. Još nešto. Kad je nekada umro radnik OKI-a izvjesila se crna zastava a sada i kad UMRE firma nema crne zastave. Vratite nam Tita,samoupravljanje,sigurnost,sreću !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dioki se sistemski uništava od 1989.To znači da su ga ti direktori komunisti samoupravljači lagano uništavali kupovali u bescijenje,prodavali djalove zamljišta i na kraju dokusurili.Dioki su izgradili Amerikanci a ne komuniastički ljudozderi na čelu s največim fašitom Titom koji su ga več za građenja planirali uništiti.Smrt komunizmu,sloboda narodu!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Neka se radnici Dikija obrate Liniću. On je prijatelj Ježiću, pa neka se dogovore da na teret svih nas, proračuna dobiju plaće, jer Ježić je odigrao svoju ulogu u kriminalizaciji Sanadera, kojem je bio prijatelj. E kako je režim iskoristio Ježića protiv Sanadera, tako neka i radnici neka iskoriste tu suradnju u svom interesu.