Putin posijao paniku u svijetu i pretvorio Rusiju u Sjevernu Koreju. Sad je jasnije što on zapravo želi
U četvrtak je točno mjesec dana od početka ratnoga pakla u Europi, odnosno ruske vojne invazije na Ukrajinu, koja je do sada odnijela na tisuće života i razorila veliki dio Ukrajine. Razaranje gradova, ubijanje civila, kolone izbjeglica, prijetnja nuklearnim oružjem neki su od stravičnih događaja koji su obilježili prvi mjesec Putinove invazije na veliku i suverenu državu s gotovo 45 milijuna stanovnika.
Komentari 22
Svi zločinci i diktatori svijeta su istog mentalnog sklopa, posve b esćutni i niskog rasta , manje više...
„Rusija nije dio globalne civilizacije. Mi smo civilizacija za sebe. Huntington je bio apsolutno u pravu. Rusija je veliki izolirani otok. Nismo imali drugi način da dokažemo da je Huntington bio u pravu, osim da napadnemo Ukrajinu"
Da smo mi imali Zelenskog umjesto Tuđmana i danas bi bili okupirani.
Gdje je ta silna panika? Evo tu kod mene se uopce ovo ne spominje...tu je najveci problem hoce li liverpool biti prvak ili Man city
Nikakvu paniku nije posijao putin,nego autor pokušava u potjeri za klikovima..
Članke treba pisati hladne glave.
sad ste shvatili nakon mjesec dana rata što Putin želi?
dok se svijet zabavljao Bin Ladeneom i takvih sitnim terorizmu temeljenim vise na afektivnim ponasanjem nego nekim ozbiljnim namjerama s druge strane rasla je svjetska prijetnja, dok se USA borila za Izraelske hirove i protiv njihovih neprijatelja navukavsi cjelosvjetsku mrznjuu prema islamu prikazivajuci ljude kao zvjeri, tapsali su putina po ramenu tepajuci mu tovaris ili dear frend..dear frend je podmuklo planirao s eurima i dolarima i ulazuci u vojsku, i birajući neprijatelja onaj tko se ne uklapa u planove pravoslavne crkve i dear frenda ,ukrajina je glasno izrazavala odmak od Rusije i izabrana je meta ne 24.02 .2022 vec davno prije..pitanje sto su veliki diplomtaski umovi radili i zasto nisu prepoznati znakove da imaju posla s diktatorom?
Polako polako... ne postaje se Sj. Koreja za 5 dana... uskracivanje financijama itd djeluje brzo ali treba pricekati realnu stetu nase ekonomije.. I svijet se nije stvorio za 1 dan..
Jug Ukraine je Putinov primarni ratni cilj.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Svi se prave ludi a jadni narod strada.