Putin o Srbima: 'Moguće ih je uništiti, ali ne slomiti i pokoriti. Zapad to ne razumije'
Ruski predsjednik Vladimir Putin naveo je i kako se nada da će Zapad shvatiti kako je konstruktivnije pregovarati, nego vršiti pritisak
Komentari 37
Problem je što njima zapad previse popusta i oni to vrlo dobro znaju,evo vam primjer ovaj teroristički napad na Kosovu malo ih zapadni lideri kao fol osuđuju ali nema nikakvih sankcija ništa u Crnoj Gori i BiH rade što hoće vucic direktno upleten u to sve zapad ne samo da ne sankcionise nego još ulaze u vucicevu Srbiju i još su doskora tvrdili kako je srbija garant stabilnosti u regiji kgbovka markelica ide vucku na noge u svom zadnjem mandatu njemačka najviše investicija ima upravo u Srbiji to nije nikakvo lomljenje nego upravo obratno,a da to recimo Hrvatska radi tako ili bilo koja druga zemlja u regiji vidjeli bi tek onda sankcije zapada i prozivanja ponižavaju itdprisjetimo se samo onog incidenta kad je milanovic zatvorio granicu prema Srbiji koja je namjerno slala migrante prema Hrvatskoj kako je kgbeovka reagovala tada i kako je prijetila..
Ako si vec nekog unistio onda si ga i vec slomio. Sta ces Putine kad neshvacas vise sto pricas.
wolf ako pratis delovery u zadnjih godiniu dvije vidjet ces da se njezin /njegov narativ nikada nije promjenio. nacin izrazavanja je unikatan ali svakako odgovara cinjenici da ga koristi u korelaciji sa "nacist". ako bi delovery umotala svoj komentar u suskavi sjajan omotac ili ljepo odjelo da li bi onda bio u stanju vidjeti da sve sto je rekla/rekao mozes i povijesno potvrditi.
Zanimljiv je to fenomen. Kada Putin pohvali Srbe, onda je to zlo i naopako, a "žuč" teče u potocima. No, kada HDZ koalira sa Srbima, ujedinjuje se sa njima u EU pučanima, ispunjava im želje, najčešće ponižavajuće po Hrvate i DR, te ih "futra" milijunima iz državnog proračuna, onda je to baš fora i nešto sasvim OK?!
Ljaganje srpske borbe za slobodu i državu i njene pobede , koje su dovele do oslobađanja i stcaranja prve slobodne južnoslovenske države u XIX veku , nije ništa drugo nego zavist i ljubomora onih koji tu borbu nisu imali , već im Srbi doneli oslobođenje od tuđina .
U pravu 100%
I kod puno toga je istina sto je rekao na skupu
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Samo Putko da zna da je u ratu svih 48 Hrvatski vojno redarstvenih akcija uspješno, pobjednićki izvedeno. A negove?