Putin dva sata pričao o napadu na Rusiju, vragovima i nacistima. Scena koju povijest ne pamti otkrila da se bliži kraj
Umjesto racionalnog objašnjenja zbog čega je ruska vojska zaglibila u Ukrajini i zašto ruske snage od ljeta nisu uspjele ostvariti nijednu važniju vojnu pobjedu, iako je Ukrajina pet puta manja zemlja od Rusije, a Rusija na papiru ima i višestruko superiorniju vojsku, Putin je gotovo cijeli svoj govor posvetio ratu moćnog Zapada protiv Rusije, uvjeravajući da zapadne sile ulažu stotine milijardi dolara kako bi uništile Rusiju
Komentari 112
Ne znaš tko se ponaša gore i neodgovornije, Rusija ili Amerika
Štakor je samo pijun u rukama zločinačke ruske crkve na čelu sa sinom sotone popom kirilom
Nije cijeli članak laž, ima tu i istine. Istina je da se bliži kraj. Svijeta.
Analiza koja to nije.
Zašto ne objavite cijeli govor pa neka narod sam procijeni što je Vladimir imao za reći.
Sve je to ''ista prica''....i pogledajte ''malo'' gdje je jedan ''pakt'' bija 1991....a gdje sad dosao....sa svojim vojnim bazama....da je to tak radila ''druga'' strana Bog sami zna sta bi bilo...a sto se tice ''izjestavanja'' i tacnih vijesi pogledajte samo kak je bilo poslije Americkih Predsjetnickih izbora, pa to je bija cirkus od lazih vijesti...a da nepocem o ''jednopolnom'' svijetu i takvim fantazijama...o cenzuri i ''otkazivanju'' koje nije bilo ni u bivisem SSSR-u....Putin je govorija skoro 2 sata i samo mali dio je govorio o dogadjajima oko Ukrajine sve ostalo je bilo direktno sta i kako Rusija kao drzava mora ic dalje i ama bas nista o ratovanju nego Ekonomiji i Rusima u Rusiji...to NITI jedan drzavnik na Zapadu ne bi htio da objavi stanje stvarno u Ekonomiji na Zapadu i u kakvom je stanju trenutno ''obicni'' stanovnik zapada...nego samo o ''guzvi i huskanju'' a da najvecu korist od toga imaju i imat ce samo mali % onih koji imaju koristi od raznih kriza...ovdje vise nemozes napisat nista ''realno'' jer slijede zuti..crveni kartoni...blokiranje...a ako ikad dodje do velike guzve ''obicni'' stanovnik ce proc najgore...
Vragovi, imperialisti, ujedinjenje pod Veliku Rusiju. Pogledajte si na youtubeu SOVIET MARCH - Red Alert 3 - RUSSIAN COVER. Išlo bi kao pozadina njegova govora.
Ovo je bolesno više kako kenj..u po Putinu.
Ovdje svaka Susa, komentira sami Americki analiticari rekli da je ruski predsjednik ima dobar govor...Reka je da Ameri ,ne zive u iluziji da mogu pobjedit rusiju..A Zaharova, rece da ameri vise obrate pozornost na Balune kaze prolaze im pokrak glave.A oni davoli kosoki lete u NLO masuc rukan i pozdravljaju amere i smiju im se..E kosokin to stvarno pristaje ka dasu sa druge planete.
Jadni i bijedni novinarčići koji se natječu tko će više pljuvati po PUtinu i kad spominješ da je Rusija puno veća zemlja od Ukrajine namjerno zaboravljaš da ratuje protiv cijelog Zapada i njegovih kolonija i to ratuje s možda 20% kapaciteta, i nisu proglasili rat.
Cinjenica je da se vi svi skupa bavite Putinom 24/24 7/7 30/31 365/365, a gospodin Predsjednik Putin se NE bavi vama, on se bavi svojom zemljom i narodom, i svojim poslom drzavnika, Predsjednika, organizira Ekonomske Forume, razgovara sa svjetskim liderimama i poslovnim svijetom, obrce miliarde i nosi kuci svome narodu. Vama je narod gladan u miru, a njemu je sit paralelno sa ratom koji vodi. Ne mozete mu nista, osim zavidjeti. Rusija je za vas nedostizna zvijezda u Svemiru, vasa vjecita boljka
Još jedna buzinska analiza.
Nema tu ništa novoga...Hrvatskom vladaju nacisti, kulturološk, politicki i općenito svjetonazorni.., zbog toga je takvo stanje kakvo jeste i ništa se ne mijenja. Nije mi jasno što je kontroverzno ovdje...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Rat protiv Rusije je krenuo daleko prije nego sam napad ruske vojseke,trba samo imati na umu sta su Amerikanci rekli a to je razbujanje Rusije te Merkelove za Minske sporazume da su samo kupovali vrijeme i varali Ruse ali postoto vecina koji komentarise nemoze misliti svojom glavom onda me necude komentari o Putinu i Rusije Samo da vas podsjetim Irak Libija Sirija ,Vjetnam Panama Somalija Iitd.Amerokanci zele razbijanjee Rusije i otimanje prirodnih bogastava.Kome to nije jasno onda mu nema pomoci .