Pusić: Na Columbiji može predavati tko hoće
Hebrang, Markovinović, Matušić i Mimica odbili komentirati Fuelovo gostovanje na poziv Sanadera
Komentari 51
Pusić: Na Columbiji može predavati tko hoće Sigurno je na Columbiji predavala i Vesna od madraca.
A sto bi to Stefan Füle mogao predavati? Mozda o njegovom djelovanju u KP Cehoslovacke?
Kolumbijce ne treba učiti kriminalu ali izgleda da je Sanader za njih PROFESOR!
Slušajte me, to što misli ovaj naš visokoumni mislilac Markovinović ili heroj domovinskog rata, zapovjednik minhenske bojne, iz Dubrovnika Matušić je povjesno važno za opstanak i RH, a i regije, pa i Europa ali i šire. Zastupnik u Saboru Boris Kunst
Mislim tako ići vrijeđati jedno sveučilište samo zbog toga što nečiji politički protivnik na njemu honorarno predaje je krajnje neozbiljno, neakademski i nepristojno :) Mislim da je netko pomješao Columbia University sa Filozofskim fakultetom u Zagrebu na kojem ne daa može, već predaje svašta..
je je i klosari ako hoce, nemogu u hrvatskoj ali mogu u americi hehehehehee
Ovo nije smjela otkriti! Sad će pola HDZ-a a i ostali pojuriti u Ameriku predavati na Columbiji raznorazne bedastoće da ulove dnevnice i putne troškove za sebe i širu familiju....
Ivica Šola piše jako lijepo o gospođi Pusić u Glasu Slavonije.Pročitajte kolumnu nećete se pokajati.
gđo pusić ne može svako predavati na columbiji, za početak, ne možete vi i vama slični, jer ne primaju one koji nos brišu rukama ili rukavom, vidio cijeli tv-auditorij i to ne jednom :)
classic-Pusicka \"antifasistica\",( a uselila se u kucú ESULA kod Vrha-Sovinjak-Istra,.., koji ne more dobiti povrat imovine \"Opatant\" u Fojbi...),..mozda bi njezin Cácíc´moga predavati na Columbiji...\"kako -politicki zasticén, mores´ubijati ljude na cestama EU\" ??!!
Bojim se da Sanader ima imunitet i mogu mu staviti soli na rep.Njega štiti moćna judeomasonska loža,a drugarica Pusić koja je dio iste mreže to zna,ali šuti. Kako reče naš forumski kolega mikrogrizzly,,angažmane ovog tipa sa predavanjem na Columbiji i sličnim USA sveučilištima,obično organizira jedna agencija,a ta nije iz turističke branše. Žiivi bili pa vidjeli,no to da je sad otišao u Ameriku,jako je znakovito ,kao i njegova nedavna izjava\"psi laju,a karavane prolaze\" !
Vesna je u pravu. I ja sam na Columbii još kao student održao predavanje \"Razlika imeđu kapitalizma i komuniza\" .Kasnije sam shvatio, da ih nije interesiralo puno što govorim, već da vide studenta koji je \" došao iza željezne zavjese\".. Sada je to za njih EU
01.12.2010. u 17:42h Chicago USA je napisao/la: Ovaj tip, Ivica Sola pise kao da je iz Gruda. Nije da branim Vesnu Pusic, ali mi ovakvi novinari zaudaraju na gangu. Nekako me podsjeca i asocira na melos Luke Bebica. --------------------------------------------------------------------------------------------------- oooo,o, itekako ti braniš pusićku. nazivajući jednog vrsnog kolumnistu nekim pjevačem gange, samo pokazuje tvoju neandrtalsku teksturu. čim neko podastre argumentirane podatke o tim provjerenim i osuđenim kriminalcima (čačić je pitanje vremena) odmah se dižete na zadnje noge i vrijeđate, iako mislim da je ganga sasvim prihvatljiva pravim hrvatima.
01.12.2010. u 17:17h marko53 je napisao/la: Ivica Šola piše jako lijepo o gospođi Pusić u Glasu Slavonije.Pročitajte kolumnu nećete se pokajati. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------- pročitao sam i vjeruj mi ništa novoga
Naravno da može tko hoće, jer Vesnica kao ne želi, pa mora nešto izmisliti. Miške, neće biti baš tako, ali neka ti bude !
01.12.2010. u 19:17h vjer.domo je napisao/la: 01.12.2010. u 17:17h marko53 je napisao/la: Ivica Šola piše jako lijepo o gospođi Pusić u Glasu Slavonije.Pročitajte kolumnu nećete se pokajati. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------- pročitao sam i vjeruj mi ništa novoga ------------------------------------------ Ne samo da nemama ništa novoga, nego nije sve ni spomenuto. Npr. gdje je i što se događa sa poznatim \"ugostiteljom\" a inače članom predsjedništva stranke, drugom Borisom Blažekovićem ! Ali da parafraziram jednog \"genijalnog\" ljevičara i njegovu poruku: \"To sve skupa još samo debilima nije jasno!\"
i ja bi štela
hvala marko, stvarno je vrijedno pročitati Šolinu kolumnu u Glasu Slavonije, nadam se da će je i ta baba pročitati pa možna na trenutak zastane i ušuti
hr nece eu 2011
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Što ona nije išla tamo predavai kad može baš svatko?