Pupovac odgovara Josipoviću: To nisu radili ni Mesić ni Tuđman
Josipović je žrtvovao naše političko prijateljstvo na račun poslovnog prijateljstva i prijašnjeg partnerstva, tvrdi Pupovac
Komentari 388
@ popravljamcipele ne zaboravi da kontra strana u ovoj priči daje vjetar u leđa Veljku Đakuli.
a ima li neštto u tom zampu o čemu moj zemo milorad govori
Jedan za solom, drugi pod stolom-isto misle!
Folk Govorio Sam o ortakluku hrvatskih bandita ( hdz) sa srpskim banditima (sdss) ! .veeeeeeeelika razlika od spike srbin&hrvat !
ŽARKO PUHOVSKI KOMENTIRA A kakvi budu krumpiri, veliki ili mali? Oni mali nešto manji a oni veliki nešto veći, veli Žarko.
17.08.2012. u 17:09h dejavu je napisao/la: Folk Je . ----------------- e hebi ga onda, tu poštenih nema da bi netko moralizirao nekom
Ovo je cisti Bračni mobing Kad te žena tera da je češkaš dok se ne uspava.
interesantna mi je to priča kako je FT tobože sve izdao, a na kraju bio ratni pobjednik
dejavu pa koliko ja znam bill clinton je podjelio bosnu, a ne franjo
7.08.2012. u 20:39h menjševik je napisao/la: flok provociram kužiš sarkazam? ------------- sorry
@dejavu "ljevicar i nacist ! i sad bi se ja s tobom trebao normalno razgovarati !? " pa ako franjo partizan moze biti ustasa, e onda druze i ti mozes biti ljevicar/nacist. aaaaaaaaahahahahahahahahaha. hrvatske ljevicare je najlakse kubati. ;)
17.08.2012. u 22:15h flok je napisao/la: čuj, ja sam desničar, nije mi baš josipović po volji _____ Znači zalažeš se za kapitalizam, slobodno tržište, interese krupnog kapitala i sl?
Te svoje komentare neka taj -srbos- zadrzi za sebe, Pr.Josipovic zna zasto tako govori. Nakon sveg zla kojeg su nam napravili jos se tu i bahati, odmah se vidi koliko je za HR , sve ih treba ignorirati, zanima mee samo kako nase manjine prolaze u Srbiji ???
@smij "Pupovac, Džukela i Josipović" sveto trojstvo u javnosti. sveto trojstvo u pozadini cine vesna pusic, damir grubisa i dejan jovic. lol.
17.08.2012. u 15:45h Agricola je napisao/la: 17.08.2012. u 15:17h MK je napisao/la: ...Neznam ko je gori, Pupi ili Zampi? ------------------------------------- Pa što se tu ima pričati? Naravno da je zampi gori. Izrod i izdajica uvijek je gori od prirodnog neprijatelja.lja. >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> ...Uzimam tvoj argument u obzir i dajem ti 100% za pravo!
dejavu je napisao/la: Pa jucer sam ti rekao da Sam od komunista ( tvog franje) zbrisao " Posteni ljudi im nikada nisu niti prisli.
Tko je zampio - je zampio!!!!!
presjedniče imate organe bonjenjas ako je pupovac nešto drpio ili vi treba dorh i bajić ili uskok ovo je prestava .-srpska prtestava ne virujem da je za hrvatsku korisna u zatvor ko je krao ima li u ovoj vladi kojivladi koji da podržava nultu stopu tolerancije prema kriminalu i korupciji --ovo je neozbiljno jedino ako nwe služi svrhi podizanja tiraža novostima snv,.
bravo novinari iz novosti derite po pravdi jer svi ostali novinari su korumpirani
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Evo, prebrojao sam Srbe u mojoj Lici. Pupovac ovdje ne treba osim ponekoj preostaloj staroj babi.