Pupovac o većini bez SDSS-a: Nisam siguran da je Plenković imao izbora. Znamo tko je bio 'master of the game'
Milorad Pupovac poručio je kako ne zna ima li šansi da će doći do preslagivanja vlade, poručivši kako manjinci ovoga puta idu u nešto drukčijem sastavu
Komentari 46
Me brini se Pupi. Vlada će biti korumpirana i bez tebe.
HDZ nije smio pristati na uvjete DP makar se išlo na nove izbore. Jer 20% svih funkcija i puno više novca da raspolaže jedna skupina koja će se ionako između sebe posvađati je nemoralno. HDZ si je zabio autogol.
Gdje su nestali konjanik i njegov momak?
Ako DP i HDZ naprave vladu, bit će to iskorak stolječa. Naime manjine, uključujući i srpsku manjinu moraju imato sva zajamčena prava na najvišoj razini, točno onako kako je napisano, ali ne smiju imati moć ucjenjivanja vlade RH. Pupovac jee razumann čovjek i to očito zna, a i u vlasti RH bio je više dana nego bilo koji drugi hrvatski političar kod nas ili Hrvat u Srbiji. Sada ćemo vidjeti dali je DP mudar u vođenju politike ili će nasijedati istočnim lukavim guranjem u konfrotiranje sa manjinama, naravno i manjine će biti gurane u konfrontiranje od istih. Treba se sjetiti Tuđmanovig rijeći, "Pobjednik koji nezna praštati, sije novo sjeme razdora" i to je apsolutna istina, vladanje nije ratovanje, ali se pobjednik mora znati i nesmije dopustiti lukava pljuvanja i omalovažavanja žrtava rata, no mudro i razumno, pa i lukavo.
Mnogi političari u HR bi imali mnogo štošta učiti od Pupovca kako se postaviti u svakoj političkoj situaciji. Taj gubi bitke ali nikad i rat u politici.
Pokušajte shvatiti da je to bila isto agresija na RH. Na temelje naše državnosti, na Ustav.
Plenki pomagaj!
Pupovac nije u oporbi!
Pupi je moralni pobjednik , DP se osramotio
Pupovac nije ucjenjivao, pobjednik.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ovaj čovjek već desetljećima uspijeva pričati, a da ništa ne rekne